∷ Z aktuálneho vydania

AccurioJet KM-1 Spájame výhody digitálnej tlače a tradičného ofsetu

Túžili ste niekedy využívať výhody modernej digitálnej tlače a kvality tradičného ofsetu? Ak áno, určite vás zaujme nová vlajková loď značky Konica Minolta. Zatiaľ čo doteraz ste si museli vystačiť s rôznymi kompromismi, teraz máte k dispozícii jednoduché riešenie. Novinka Konica Minolta AccurioJet KM-1 je určená pre všetkých profesionálnych tlačiarov, ktorí chcú tlačiť stredne veľké zákazky efektívne, rýchlejšie, kvalitne a lacnejšie.

Zariadenie AccurioJet KM-1 je určené pre väčšie digitálne tlačiarne alebo profesionálnych tlačiarov, ktorí majú tradičné ofsetové zariadenie a potrebujú efektívny doplnok pre stredne veľké zákazky. Základnou doménou novinky sú kvalitné injektové hlavy Konica Minolta. Tá má viac ako 40-ročné skúsenosti s ich výrobou. Kvalitu tlače dokazuje aj skutočnosť, že aj zariadenia iných výrobcov využívajú injektové hlavy práve tejto značky. Toto zariadenie disponuje tak vysokým rozlíšením až 1200 x 1200 dpi. Na druhej strane je stroj vybavený aj tradičnými ofsetovými vlastnosťami, na ktoré ste zvyknutý.

Revolučné Dot Freeze

Novinka z dielne Konica Minolta disponuje novou revolučnou UV technológiou vytvrdzovania atramentu. Pri iných typoch zariadení sa totiž používa atrament, ktorý je vodou riediteľný, a na samotné zaschnutie potrebuje čas a teplo. Sprievodným javom je neraz nechcené vlnenie papiera. Technológia „Dot Freeze“ je postavená na tom, že počas tlače sa mení samotná viskozita tonera. Tlačový bod je celistvejší a potláčaný papier sa nevlní. Tlačový hárok je okamžite k dispozícií na ďalšie použitie alebo zušľachtenie. Vaša tlač je rýchla, plynulá a bezchybná. Kvalita tlače je pritom zachovaná, nedegraduje sa a plne zodpovedá ofsetu. Vďaka novej technológii narábania s UV atramentom zariadenie poskytuje tlačovým hárkom vynikajúcu odolnosť voči svetlu a odolnosť voči poškriabaniu. Už nebudete mať žiadne ďalšie sťažnosti od vašich zákazníkov, že propagačné materiály vykazujú známky poškodenia po odoslaní poštou. Rovnako dosiahnete absolútnu konzistentnosť pri kvalite obrazu a dotlači zákaziek. Ostrosť obrazu tak Konica Minolta pri tomto injektovom zariadení posunula na novú úroveň.

Zariadenie veľkého formátu!

Na tomto zariadení vás potešia aj ďalšie jeho vlastnosti. Je to najmä hrúbka potláčaného materiálu. AccurioJet KM-1 dokáže tlačiť na materiál s hrúbkou len 0,06 mm. Inak napríklad vtedy, ak prijímate internetové objednávky. Bez náročného nastavovania je zariadenie ihneď pripravené k tlači. Stanete sa skutočne flexibilnými, efektívnymi a budete môcť obslúžiť viac objednávok za jeden čas. Naplno tak môžete využiť výhody digitálnej tlače.

 

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore