∷ Z aktuálneho vydania

Ako ušetriť až 50 % času a plne rozvinúť svoj potenciál? Falcujte s Horizonom!

Tlačoviny sú vyrábané v stále kratšom čase. Papier je potláčaný a spracovávaný na najvyššej úrovni, pričom proces skladania musí taktiež prebehnúť rýchlo a presne. Horizon ponúka skladacie stroje vhodné pre akúkoľvek požiadavku na typ skladu či formát tak, aby stroj mohol byť integrovaný do výroby každého zákazníka.

Pokiaľ ide o zvýšenie flexibility výroby, spoločnosť si stojí nielen za dokonalými výrobkami, ale snaží sa o neustále inovácie, ktoré formujú priemysel. Súčasný trend menších zákaziek, ktoré sa často menia, si vyžaduje veľmi krátke časy nastavenia. Vďaka technológii TOUCH & WORK vyvinutej spoločnosťou Horizon je možné ľahko zvoliť typy a formáty skladu na dotykovej obrazovke. Stroj sa nastavuje úplne automaticky a vďaka veľmi krátkemu nastavovaciemu času dokáže ušetriť až 50 % z celkového času spracovania zákazky. S hodinovým výkonom až 13 000 16-stránkových zložiek poskytuje vysokú flexibilitu výroby.

Neuveriteľne rýchle a tiché

Horizon – kapsový skladací stroj AFV-56 Nový špičkový model AFV-56 od spoločnosti Horizon posúva hranice pre skladacie stroje vo formáte B2. Integrovaný nastavovací mechanizmus umožňuje nastaviť 4-6 kapsový stroj v čo najkratšom čase. Jedinečne navrhnuté skladacie mechanizmy zaisťujú stálu presnosť kvality a odolnosti hotových produktov.

Vysoký výkon pri nízkej spotrebe

Špičkový model AFC-746F stanovuje úplne nové štandardy pre automatizáciu a silu kombinovaných skladacích strojov vo formáte B1. AFC-746F disponuje šiestimi paralelnými kapsami a dvoma krížovými nožmi, je voliteľne dodávaný s paletovým alebo šupinovým nakladačom. Na farebnom dotykovom displeji s intuitívnymi ikonami možno nastaviť zadaním formátu hárku a druhu lomu všetky sekcie, dorazy káps, medzery valcov i nakladač. Časy nastavenia sú vďaka automatizácii a špeciálne vyvinutému softvéru znížené na minimum. Okrem toho sa AFC-746F vyznačuje nízkou spotrebou 5,3 kW, čo z neho robí vlajkovú loď v tejto triede strojov.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore