∷ Z aktuálneho vydania

ANWELL: Konica Minolta nám pomohla rozbehnúť podnikanie

PP 5/2023

Vyštudovaný právnik, ktorý si nikdy nepomyslel, že sa stane profesionálnym tlačiarom. Dnes je spoločnosť ANWELL jedna z mála firiem na Slovensku, ktorá ponúka komplexné tlačiarenské služby. Od tlače diplomových prác, plánografie, digitálnej veľkoformátovej tlače až po výrobu reklamných predmetov. Za ich úspechom stoja aj zariadenia od Konica Minolta.

Veľká zmena

Zásadná zmena v podnikaní prichádza v roku 2013. Firma si začala uvedomovať, že ak sa chce ďalej rozvíjať, bez profesionálneho partnera v oblasti tlače to nepôjde. Rovnako nechcela byť firma viazaná čisto na študentov a cítila potrebu rozšíriť svoje portfólio služieb. V tomto období sa im ozvala Konica Minolta s

ponukou spolupráce. Napriek tomu, že ponuka prišla v pravý čas, rozhodovanie nebolo pre ANWELL jednoduché. „Tajomstvom úspechu spolupráce nielen s firmou ANWELL je detailne poznať požiadavky, očakávania našich klientov a priniesť im taký obchodný model, ktorý im pomôže ďalej rásť,“ konštatuje Peter Lauko, obchodný manažér pre produkčnú tlač Konica Minolta Slovakia.

Prvou lastovičkou bolo produkčné zariadenie bizhub PRO C1060L.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore