Ste tu
HomeInfoprint servisBELEX – Opatrenia Covid-19

BELEX – Opatrenia Covid-19

Dňa 19. 03. 2020

Vážení zákazníci, Vážení obchodní partneri

V súvislosti s aktuálne platnou mimoriadnou situáciou na území SR a ČR a v záujme ochrany Vášho zdravia aj zdravia zamestnancov firmy Belex, Belex Bohemia , prijímame preventívne opatrenia proti šíreniu nového koronavírusu.
Aj naďalej sa Vám, našim zákazníkom, snažíme zabezpečovať zázemie , obchodný servis a poradenstvo. Ale súčasný núdzový stav si pochopiteľne vyžiadal určité opatrenia. Naša firma prijala niektoré nutné obmedzenia.
1. Naši obchodní zástupcovia nebudú osobne navštevovať Vás, našich zákazníkov, ale budeme Vám plne k dispozícii na telefónoch a mailoch , ako ste zvyknutí.
2. Všetky naše oddelenia sú funkčné a uplatňujú všetky nutné a požadované bezpečnostné a hygienické opatrenia.
3. Do dnešného dňa nemáme zaznamenaný žiadny prípad pozitívneho testovania na COVID-19.
4. Naši prepravcovia poskytujú služby a dopravu tovaru na miesto určenia ako obvykle, avšak dopravné spoločnosti obmedzujú priamy kontakt so zákazníkmi ako aj s finančnou hotovosťou, preto od dnešného dňa nemôžeme posielať tovar na dobierku. U tých zákazníkov , ktorí odoberajú tovar na dobierku, je možná len platba predom a zároveň nie je možný osobný odber tovaru na depe prepravcu.
5. Dodávky materiálov a tovarov nie sú obmedzené a nie je preto potrebné sa predzásobovať. Firma Belex na Slovensku a firma Belex Bohemia v Čechách má veľké logistické sklady a to v Banskej Bystrici a v Brne. Sme pripravení plniť Vaše objednávky tak, ako ste boli zvyknutí. To je promptne po doručení objednávky .Vzhľadom k tomu, že sklady máme pre slovenských zákazníkov na Slovensku a pre českých zákazníkov v Čechách, nie sme závislí od situácii na hraniciach.
Belex ako aj Belex Bohemia má absolútny záväzok k zdraviu každého človeka. Preto sa riadime všetkými pokynmi zdravotníkov a vlády SR ako aj inštitúcii EU, s cieľom chrániť verejné zdravie. Aj do budúcnosti sa budeme snažiť chrániť zdravie našich pracovníkov a obchodných partnerov.

O akýchkoľvek ďalších zmenách Vás budeme informovať.

Dúfame, že súčasnú mimoriadnu situácii všetci zvládneme a vrátime sa do normálneho režimu.

Držme si všetci palce.

BELEX team
BELEX BOHEMIA team

Príbuzná téma

Pridaj komentár

Top