Edície časopisu

Bezplatné inovačné poradenstvo pre podniky

Ak máte dobrý nápad a chcete ho zrealizovať, navštívte konzultačné centrá inovujme.sk. Môžete získať bezplatne 60 hodín konzultácií od skúseného poradcu, mentora.

Inovácia je kľúč k úspechu a udržaniu konkurencieschopnosti vo všetkých oblastiach podnikania. Slovensko je oproti susedným krajinám len mierny inovátor, podnikatelia nemajú dostatok odborných informácií a mladá generácia sa často bojí prísť s kreatívnymi myšlienkami a podnikateľskými plánmi.

Národný projekt inovujme.sk vznikol preto, aby poskytol slovenským podnikateľom technologické a inovačné poradenstvo. Celým procesom inovácie bude podnikateľa sprevádzať jeho mentor. Dá mu rady v oblasti inovácií produktov, technológií, služieb, pomôže mu dostať sa na zahraničné trhy, zvýši jeho efektivitu a manažment kvality. „Základom je dobrý podnikateľský nápad, mentori poskytnú užitočné odporúčania a pomoc pri jeho realizácii. Poradenstvo je individuálne, takže zohľadnia konkrétne potreby žiadateľov a tiež ich zručnosti,“ hovorí o poradenstve Artur Bobovnický, riaditeľ Sekcie inovácií a medzinárodnej spolupráce v Slovenskej inovačnej a energetickej agentúre, ktorá realizuje národný projekt inovujme.sk.

Konzultačné centrá môžu žiadatelia navštíviť v Bratislave a Banskej Bystrici. V priebehu niekoľkých mesiacov budú otvorené ďalšie tri v Nitre, Žiline a Košiciach. Konzultanti pomôžu záujemcom vyplniť formulár so žiadosťou o poradenstvo.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore