∷ Z aktuálneho vydania

BOOK YOUR FUTURE EVENT 2022

PP 4/2022

V dňoch 21. až 24. septembra spoločnosť Meccanotecnica hostila štyri dni networkingu a prezentácii v hlavnom sídle v Bergame (Taliansko). Návštevníci mali príležitosť vidieť najnovšie vysokovýkonné riešenia pre digitálne a ofsetové dokončovanie kníh. Cieľom tohto podujatia v štýle „Open House“ bolo predstaviť živé ukážky zo série Uniplex – AsterPRO a Universe, inovácie v spracovaní kníh –PROXIMA a predstavy o budúcnosti knižného priemyslu.

Uniplex – AsterPRO a online znášacie zariadenie

Zariadenie Uniplex prezentuje najnovší vývoj v automatickom spracovaní knižných blokov. Znášačka poskladaná z ofsetových zložiek je online spojená s automatickou šičkou. Výstupom je dokonale zošitý knižný blok, pričom na túto 12 -stanicovú znášačku spojenú online so šičkou je potrebný len jeden operátor.

Šička AsterPRO

Ponúka nový štandard kvality, perfektnú rovnováhu medzi automatizáciou a precíznosťou, rýchlosťou a spoľahlivosťou. Stroj je vybavený novým GigaLynx dual kontrolným digitálnym kamerovým
systémom, ktorý zabezpečuje presnosť podávacej frekvencie čítaním čiarových kódov alebo skenovaním istej časti na každej zložke. Kamera je umiestnená hneď za podávačom, aby v prípade potreby okamžite
identifikovala chybu a umožnila jej korekciu. Toto zariadenie je veľmi ľahko programovateľné na PC, pričom táto možnosť je veľmi užitočná pokiaľ chceme kontrolovať zložky, ktoré sa líšia len vo určitých oblastiach. Vybratá zložka je položená na transportný pás, ktorý prostredníctvom 4 pásov zabezpečuje precízny transport akéhokoľvek rozmeru zložky. Uhol otvorenej dopravovanej zložky je úzky, čo zaisťuje perfektné usadenie chrbta zložky do transportnej platne …čítať viac »

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore