Tlačové správy - PolygrafiaTlačové správy

Canon imageRUNNER C3025i

Spoločnosť Canon, líder v oblasti spracovania digitálneho obrazu, predstavuje svoje najnovšie multifunkčné zariadenie. Tým rozširuje už aj tak rozsiahle portfólio technológií značky Canon pre kancelárske prostredie. Model imageRUNNER C3025i stavia na oceňovaných technológiách Canon, vďaka ktorým môžu užívatelia ovládnuť svoje dokumentové procesy ako celok – od začiatku až do konca.

Canon imageRUNNER C3025i

Canon navrhol toto nové zariadenie s cieľom zlepšiť efektivitu a produktivitu každej fázy tlačového procesu. Zariadenie imageRUNNER C3025i prináša rad nových vlastností a funkcií, ktoré pomôžu optimalizovať prácu v malých kancelárskych prostrediach.

Canon imageRUNNER C3025i

Intuitívny užívateľský zážitok

Efektivitu kancelárií zvyšuje ľahko použiteľný a intuitívny päťpalcový dotykový displej. Vďaka nemu môžu užívatelia začať pracovať s novým zariadením prakticky okamžite. Kompaktné riešenie spája rýchlu čiernobielu a farebnú tlač rýchlosťou až 25 strán za minútu s pozoruhodnou technológiou V2 pre spracovanie farebného obrazu. Doplnkovou možnosťou je dokončovací nástroj typu „V1“, ktorý ponúka základné funkcie pre zošívanie, zošívanie na vyžiadanie aj ekonomické zošívanie. Canon imageRUNNER C3025i tak umožňuje vytvárať výstupy s vysokou kvalitou.

Štandardnou súčasťou nového modelu je tiež automatický reverzný duplexný podávač dokumentov (Reversing Automatic Document Feeder, RADF), ktorý je ideálny pre prostredie, kde sa digitalizujú veľké objemy dokumentov.

Bezproblémová a flexibilná práca

Canon imageRUNNER C3025i je kompatibilný s osobnými zariadeniami vrátane tabletov, notebookov alebo inteligentných telefónov a podporuje nové spôsoby vytvárania, zdieľania aj správy dokumentov.

Canon imageRUNNER C3025iPo pripojení môžu užívatelia pracovať mobilne s využitím technológií, ako sú AirPrint, Mopria, platforma Google Cloud Printing alebo aplikácie Canon PRINT Business App. Môžu si tiež vybrať, či budú svoje dáta prenášať pomocou bezdrôtového alebo drôtového sieťového pripojenia. Správcovia im navyše pomôžu s priamym Wi-Fi pripojením, vďaka ktorému mobilné zariadenie nemusí mať prístup k firemnej sieti. Požiadavky moderných pracovísk pritom môžu spĺňať bez akýchkoľvek bezpečnostných kompromisov.

Súčasťou imageRUNNER C3025i je tiež aplikácia MF Scan Utility, ktorá umožňuje digitalizáciu dokumentov aj do formátu PDF, ktorá podporuje vyhľadávanie, pripojenie skenov k elektronickej pošte alebo priame skenovanie do definovaných umiestnení. Uvedená aplikácia zdokonaľuje skenovacie postupy a umožňuje ľahko a rýchlo zdieľať digitálne dokumenty.

Canon imageRUNNER C3025i podporuje aj služby pre vzdialenú správu tonera a diagnostiku, ktoré zaisťujú neustálu dostupnosť a prevádzkyschopnosť zariadenia. Vďaka funkcii GDLS pre vzdialenú aktualizáciu servisných rozšírení technických možností prístroja môžu užívatelia pohodlne udržiavať svoje zariadenie aktuálne a zabezpečiť si vysokú návratnosť investícií. K dispozícii sú aj inštruktážne videá vysvetľujúce údržbu tlačiarne, vďaka ktorým môžu zamestnanci odstraňovať prevádzkové problémy bez nutnosti kontaktovať servis. Výsledkom sú ďalšie úspory nákladov.

Maximálna bezpečnosť

Vzhľadom na skutočnosť, že pre väčšinu moderných firiem má bezpečnosť trvalo vysokú prioritu, zjednodušuje imageRUNNER C3025i správu a využíva širokú škálu bezpečnostných vlastností z portfólia značky Canon. Nové zariadenie podporuje natívne zabezpečenú tlač, protokol IPSec, aj dokumenty v šifrovanom formáte PDF. IT správcovia môžu imageRUNNER C3025i bezproblémovo integrovať s platformou uniFLOW. Tá predstavuje ucelené riešenie spoločnosti Canon pre správu tlače a skenovania, ktoré umožňuje riadenie užívateľských prístupov naprieč celým centralizovaným tlačovým prostredím.

Canon imageRUNNER C3025i
„V spoločnosti Canon veľmi dobre rozumieme potrebám aj obavám malých firiem a pripravili sme preto ponuku, ktorá im pomôže s dosiahnutím ich cieľov,“ hovorí Dan Woodstock, Product Marketing Manager v spoločnosti Canon Europe. „V malých kanceláriách neustále rastie obľuba digitálneho spôsobu práce. Nové zariadenie imageRUNNER spája tlačové aj skenovacie funkcie určené pre podnikové prostredie s kompaktným dizajnom. Užívatelia tak môžu pracovať bezpečne aj efektívne, kedykoľvek a kdekoľvek.“

Dostupnosť
Canon imageRUNNER C3025i je v predaji od tohto leta.

Kľúčové vlastnosti imageRUNNER C3025i:

  • Tlač, kopírovanie, farebné skenovanie, SEND a voliteľné faxovanie
  • Čiernobiela a farebná tlač vo formáte A3 rýchlosťou 25 strán za minútu
  • Pohodlná mobilná tlač a skenovanie
  • Farebný dotykový displej s uhlopriečkou 12,7 cm (5 palcov)
  • Dokončovanie typu „3 v 1“: zošívanie, zošívanie na vyžiadanie a ekonomické zošívanie
  • Možnosť skenovania s reverzným automatickým duplexným podávačom dokumentov (RADF)

Zdroj: Canon

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore