∷ Z aktuálneho vydania

Canon prichádza s revolučnou technológiou UVgel

Nové zariadenie Océ Colorado 1640 s inovatívnou technológiou UVgel predstavila médiám spoločnosť Canon, vo svojom sídle Canon-Océ Customer Experience Center, v holandskom meste Venlo.

Tlačiareň Océ Colorado 1640 je prvým 64“ modelom z nového radu roll-to-roll veľkoformátových tlačiarní Canon, postavenej na novej patentovanej technológii Canon UVgel.

Firmy, ktoré pôsobia v oblasti veľkoformátovej atramentovej tlače až doteraz museli pristupovať k podstatným technologickým kompromisom medzi rýchlosťou, kvalitou a možnosťami výberu médií. Nástupom tlačiarne Océ Colorado 1640 s revolučnou technológiou UVgel prináša Canon na trh optimálnu rovnováhu medzi kvalitou, produktivitou, automatizáciou, rôznorodosťou využitia i prevádzkovými nákladmi. Nová tlačiareň posúva hranice roll-to-roll tlače a umožňuje spoločnostiam, ktoré pôsobia v oblasti grafiky a segmente reklamnej tlače, ďalší rozvoj prostredníctvom rozšírenia ich schopností a uchopenia nových obchodných príležitostí.

Jeppe Frandsen, výkonný viceprezident spoločnosti Canon Europe, novinárov informoval o hlavných výhodách technológií, ktoré spoločnosť Canon ponúka.

Prezentoval genézu rozvoja spoločnosti a pripomenul, že spoločnosť reaguje na výzvy zákazníkov. Reakciou na ich požiadavky sú nové otvorené možnosti pre polygrafický priemysel. Inováciami zariadení v tomto segmente chce v roku 2017 spoločnosť okrem navýšenia zisku získať aj výrazný podiel na trhu, konštatoval viceprezident.
Mark Lawn, riaditeľ Canon Europe pre profesionálne tlačové riešenia pre Európu, informoval o prieskume trhu a smeroch rozvoja tlačových segmentov, ktoré sa budú meniť a vyvíjať. Okrem iného uviedol: „Záujem po veľkoformátových grafických aplikáciách je na vzostupe a bude pokračovať aj po roku 2020. Ako potvrdili výsledky štúdie InfoTrends, kľúčovou hodnotou pre priemysel sa stáva rýchle spracovanie a doba odozvy. Trendom je dodací čas kratší ako 24 hodín po objednaní. Tieto výsledky sú jednoznačným potvrdením sloganu spoločnosti Canon Produktivita je kľúčom k úspechu. Odpoveďou na potreby tejto produktivity má byť aj nové tlačové zariadenie Océ Colorado 1640 s technológiou UVgel.“
„Technológia UVgel je kľúčom k odhaleniu úplného potenciálu z pohľadu produktivity i portfólia ponúkaných tlačových služieb a predstavuje skutočne mocnú platformu pre úspešnú expanziu. A to v širokej škále tlačových aplikácií z oblasti reklamnej i grafickej tlače,“ dodal M. Lawn.

 

Čítať celý článok

 

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore