Ste tu
Home∷ Z aktuálneho z vydaniaCanon Speedlite 470EX-AI

Canon Speedlite 470EX-AI

Canon Speedlite 470EX-AI: prvý blesk na svete s funkciou AI Bounce, ktorá vypočíta najlepšie natočenie hlavy blesku. Inteligentná automatika sama vypočíta najlepšie možné natočenie hlavy, nastaví ju do optimálnej pozície a pripraví ideálne svetelné podmienky pre najlepší výsledok snímky. 

Inovácia má meno AI Bounce

Ide o úplne novú technológiu, ktorá pomocou skúšobného záblesku vypočíta ideálny uhol pre dosiahnutie čo najviac prirodzeného osvetlenia. Podľa toho potom hlavu blesku natočí do ideálnej pozície. Plne automatický režim zaistí presné otočenie hlavy blesku s každým novým záberom.

Výkon a spoľahlivosť

Nový Speedlite 470EX-AI môže ponúknuť výnimočné nasvietenie scén v širokej škále scenárov. Navyše vďaka smerovému číslu 47 aj v prípade fotenia vzdialenejších objektov. Pôsobivé je tiež pokrytie ohniskových vzdialeností – blesk si totiž poradí s rozsahom 24 až 105 mm a pomocou vstavaného adaptéra zvládne dokonca 14 mm. Používatelia sa tak môžu spoľahnúť na najlepšie možné rozloženie záblesku aj v prípade širokouhlých záberov. Canon Speedlite 470EX-AI sa môže pochváliť rýchlym a tichým nabíjaním – pri štyroch batériách LR6 veľkosti AA ide o 5,5 sekundy, v prípade dobíjacích batérií NiMH je potrebný čas dokonca ešte o dve sekundy kratší.

 

Čítať celý článok

Príbuzná téma

Pridaj komentár

Top