KTO je KTO v polygrafii

CBC Slovakia, s. r. o.

Charakteristika:
Canon Business Center Slovakia zabezpečuje na Slovensku komplexné služby súvisiace s prevádzkou tlačových riešení, predajom, prenájmom a servisom kancelárskych multifunkčných zariadení, produkčných a veľkoformátových tlačiarní, pričom plne využíva know-how spoločnosti Canon.

Rok založenia: 1991 obchodné aktivity FaxCopy a.s., 2013 – vznik dcérskej spoločnosti CBC Slovakia, s. r. o.

Obrat za rok 2014: 5,5 mil. eur

Počet zamestnancov: 45

Vedenie spoločnosti:

      Vladimír Ondrejčák

      konateľ spoločnosti a výkonný riaditeľ

 

 

     Boris Balla

prokurista a obchodný riaditeľ

 

 

Poskytované technológie a služby:

Mostom medzi produktmi pre koncových zákazníkov a firemnú klientelu sú v prípade značky Canon predovšetkým laserové multifunkčné zariadenia, farebné kancelárske tlačiarne a špecializované skenery. Zákazníci oceňujú vysokú rýchlosť tlače a skenovania, vynikajúcu kvalitu tlačového a obrazového výstupu, podporu sieťových technológií vrátane napojenia na firemnú infraštruktúru a pokročilé možnosti zabezpečenia tlače a skenovania. Canon sa výrazne profiluje aj na poli čiernobielej a farebnej digitálnej produkčnej tlače. Technológie Canon spájajú kvalitu ofsetovej tlače s pružnosťou digitálnych tlačiarní. V oblasti čiernobielej produkčnej tlače ponúka Canon po akvizícii spoločnosti Océ kompletné portfólio – od zariadení s priaznivou cenou pre menšie objemy tlače až po zariadenia, ktoré spĺňajú vysoké požiadavky komerčnej tlače a firemných reprografických oddelení.

Do kreatívneho prostredia či projekčných kancelárii mieri Canon veľkoformátovými zariadeniami určenými pre radu oblastí, od tlače návrhov cez produkčnú tlač až po výstavnú, fotografickú a umeleckú tlač.

 

Canon Business Center Slovakia

CBC slovakia, s. r. o.

Domkárska 15

821 05 Bratislava

Tel: 0850 11 15 15

obchod@cbcslovakia.sk

www.cbcslovakia.sk

 

 

 

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore