Tlačové správy - Polygrafia

Číňania v tlačiarni NAVI GRAF

Na pozvanie Slovensko-ázijskej obchodnej komory navštívila Slovensko čínska delegácia takmer 20 špičkových manažérov a odborníkov s cieľom hľadať nové investičné možnosti.

Po stretnutiach na ministerstvách pôdohospodárstva a dopravy pokračoval ich program návštevou viacerých slovenských podnikov a prevádzok, ktoré svojou kvalitou môžu manažérov inšpirovať pre investovanie a spoluprácu. Jednou z takýchto firiem sa 28. novembra stala tlačiareň NAVI GRAF, s. r. o., vo Vozokanoch, ktorej majiteľka a konateľka Natália Bugyi Vicsápiová je verejnosti známa ako Podnikateľka roka2010 aSlovenka roka 2012.

Tlačiareň NAVIGRAF vznikla v roku2004 avypracovala sa na jednu z najúspešnejších tlačiarní na Slovensku. Špecializuje sa na komplexné polygrafické služby, grafické spracovanie podkladov, knihárske spracovanie a distribúciu produktov. Vďaka moderným výkonným tlačiarenským zariadeniam, do ktorých NAVI GRAF investoval napriek kríze, sa firma posunula na špičku polygrafického trhu na Slovensku a v Maďarsku a od roku 2010 dokázala strojnásobiť produkciu a znásobiť zisk.

Čínska delegácia si vo Vozokanoch prezrela celý strojový park tlačiarne, zoznámila sa s logistikou výroby i distribúcie. N. Vicsápiová odprezentovala ďalšiu stratégiu rastu a obchodu, ktorá reaguje na najnovšie trendy v oblasti polygrafie a súvisiacich služieb.

webnoviny.sk

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore