∷ Z aktuálneho vydania

Ďalší inšpiratívny a úspešný rok s Europapierom

Koniec roka 2017 sa už nezadržateľne blíži a my už v tejto chvíli môžeme zhodnotiť, akú pridanú hodnotu sa nám podarilo priniesť našim zákazníkom vo forme rôznych školení, prednášok, inšpiratívnych eventov ale aj športových a zážitkových podujatí.

Začiatok roka sme odštartovali už 4. ročníkom úspešného formátu Raňajkové Dizajn Menu, ktoré sa vo februári nieslo v téme papiera Pergraphica® a zároveň bolo predstavené aj knižné dielo TYPO:GRAFIK:UM, ktoré je tiež vytlačené na dizajnovom papieri Pergraphica® od výrobcu Mondi. Kniha získala ocenenie Najkrajšia kniha Slovenska za rok 2016. Na evente Raňajkové Dizajn Menu sme privítali v priestoroch Europapieru inšpiratívne publikum spolu 5-krát v tomto roku. Počas jednotlivých podujatí boli nosnou témou papiere, ktoré boli predstavené priamo zástupcami ich výrobcov. Privítali sme u nás zahraničných spíkrov z Rakúska, Škótska, Nemecka, či Švédska. Počas každého z nich sme priniesli účastníkom množstvo zaujímavých tém plných úspešných projektov a noviniek z rôznych oblastí. Raňajkové Dizajn Menu sa stalo miestom, kde si svoje skúsenosti a znalosti vymieňa široké publikum od tlačiarov, grafikov až po kreativcov a umelcov. O každom jednom podujatí sme informovali aj prostredníctvom časopisu PrintProgress, ale nie je nad osobnú skúsenosť, takže záujemcov radi privítame v našich priestoroch aj budúci rok.

Veľkej obľube sa tešia aj naše odborné semináre, na ktoré vyberáme témy priamo z podnetov našich zákazníkov. Ústrednou témou v poradí už 4. ročníka, bolo zavedenie nových štandardov v ofsetovej tlači – FOGRA 51, kde sa o svoje praktické skúsenosti podelil Jan Smékal zo spoločnosti UGRA PSO Expert. Okrem toho si prítomní vypočuli aj ďalšie prezentácie od zástupcov spoločnosti hubergroup Deutschland ohľadom budúcnosti v polygrafickom svete, či ako docieliť najlepšie tlačové podmienky.

Mohli ste sa s nami stretnúť aj na najväčšej dizajnovej konferencii ByDesign, ktorej sme boli opäť partnerom
a kde sme priniesli novinky najmä z oblasti dizajnových papierov. Ale aj na výstave Deň Signmakingu, počas ktorého sme predstavili nový vzorkovník a sortiment divízie Visual Communication.

Pre našich zákazníkov sme aj v roku 2017 pripravili rôzne športové aj zážitkové podujatia. Europapier pravidelne pozýva svojich zákazníkov na zápasy KHL, Malokarpatskú vínnu cestu, Októberfest v Mníchove či na vianočné posedenie pre TOP zákazníkov divízie Consumables. Usporiadali sme aj 1. ročník bowlingového turnaja Martinských tlačiarní a v budúcom roku by sme chceli zorganizovať 4. ročník bedmintonového turnaja, kde si medzi sebou zmerajú sily a športové výkony tímy našich zákazníkov. Spolu s nami mali naši zákazníci možnosť navštíviť aj výrobný závod Mondi v Ružomberku, ale aj ďalšie závody našich výrobcov papiera.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore