Edície časopisu

Dizajn máme v DNA

Spoločnosť Antalis je známa ako popredný svetový dodávateľ papiera, obalových riešení a produktov pre podporu vizuálnej komunikácie. Produktov a médií s nekonečným kreatívnym potenciálom, ktoré vedia sprostredkovať nie len informácie, ale aj emócie a v rukách šikovných tvorcov dokážu upútať pozornosť, podporiť obsah, vytvoriť dojem alebo navodiť požadovanú atmosféru.

Vďaka týmto jedinečným vlastnostiam našich produktov sa tiež stávame priamym partnerom subjektov z oblasti kreativity a dizajnu.

V súčasnosti najrýchlejšie sa rozvíjajúcou oblasťou uplatnenia našich produktov je práve interiérový dizajn. 

Široká škála produktov vhodných pre dekoráciu interiérov zahŕňa materiály pre tlač umeleckých reprodukcií, veľkoformátových fotografií, materiály pre dekoráciu stien, výrobu dizajnových priečok a ich obloženie, výrobu nábytku, svietidiel či podlahové dekorácie. Dynamika vývoja materiálov a trendov v tejto oblasti sú výzvou, ktorú sme sa rozhodli prijať. Nadviazali sme preto spoluprácu s renomovanými dizajnérmi, ktorá vyústila do zavedenia celého radu noviniek, využiteľných v oblasti dizajnu a signmakingu.

Perspex®–akrylát, ľudovo nazývaný „plexisklo“

Je u nás vďaka svojej všestrannosti používaný v širokej škále aplikácií, vrátane vizuálnej komunikácie, maloobchode, nábytku a dizajne, architektúre, pri výrobe rôznych konštrukcií a osvetlenia, v elektronike, automobilovom priemysle a doprave, ale aj v zdravotníctve a v oblasti zabezpečenia. Svetelná vizuálna komunikácia je jednou z oblastí, kde je použitie akrylátu Perspex® najviditeľnejšie a kde tento produkt získal najlepšiu povesť, ako jeden z najkreatívnejších, najflexibilnejších a najatraktívnejších produktov pre signmaking. Spoločnosť Antalis je v súčasnej dobe jediným priamym distribútorom značky Perspex® na slovenskom trhu.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore