Ste tu
Home∷ Z aktuálneho z vydaniaDMC: Staviame na spoľahlivosti a rýchlosti

DMC: Staviame na spoľahlivosti a rýchlosti

Z každej strany dnes profesionálny tlačiar počuje o znižovaní objemu zákaziek, personalizovanej tlači či veľkej rýchlosti dodania. Pre mnohých sú to strašiaci modernej doby, pre iných veľká výzva. Ako výzvu to berie aj spoločnosť DMC. Tá je príkladom toho, že ak niekto podniká úprimne a poskytuje spoľahlivé služby, úspech sa musí zaručene dostaviť.

Za spoločnosťou DMC stojí desaťročná história, počas ktorej rýchlo pochopili, že ofsetová tlač vo veľkých množstvách je na úzadí a trendom je digitálna tlač. „Nové technológie a postupy nás od nepamäti zaujímali. Vždy premýšľame, ako by sme ich vedeli využiť u nás v praxi a fposunúť tak naše podnikanie na novú úroveň,“ konštatuje Richard Száraz zo spoločnosti DMC. Po zlých skúsenostiach s niektorými dodávateľmi tlačových technológií presedlali na značku Konica Minolta. Samotné rozhodnutie sa nerodilo ľahko. „Aj keď neboli našimi zákazníkmi, spoločnosť DMC sme vždy radi privítali na našich workshopoch. Sme komunita profesionálnych tlačiarov, ktorá by si mala vedieť pomáhať,“ hodnotí Peter Lauko, obchodný manažér pre produkčnú tlač Konica Minolta Slovakia. O kúpe prvého zariadenia rozhodla férová cenová ponuka, seriózny prístup, ako aj starostlivosť o zákazníka po kúpe stroja. Samotným dodaní produkčného zariadenia sa spolupráca totiž nekončí.

Úspech zaručený

V súčasnosti tvoria portfólio zariadení spoločnosti DMC prevažne stroje značky Konica Minolta. Posledným prírastkom je jeden z najvyšších modelov digitálnych farebných zariadení – AccurioPress C 6085, ktorý poskytuje širokú škálu tlačových produktov v malých množstvách. Richard Száraz oceňuje najmä jeho farebnosť, zvlhčovač a kontrolu duplexnej sútlače: „Keď to porovnávam s klasickou čiernobielou tlačou, je toto zariadenie dobrá investícia.“

Čítať celý článok

Príbuzná téma

Pridaj komentár

Top