Infoprint servis

Epson na veľtrhu EuroCIS 2024

Epson ColourWorks CW-C4000

EuroCIS 2024 je popredný veľtrh maloobchodných technológií, ktorý sa koná od 27. do 29. februára 2024 v nemeckom Düsseldorfe. Toto podujatie spája profesionálov a odborníkov z maloobchodného priemyslu. Ponúka vystavovateľom komplexnú platformu na prezentáciu svojich produktov, inovácií a riešenia v maloobchodných technológiách.

Spoločnosť Epson, popredný európsky výrobca POS tlačiarní, prvýkrát predstaví na EuroCIS 2024 nové cloudové riešenie pre pokladničné tlačiarne, ktoré je navrhnuté tak, aby poskytovalo lepšiu konektivitu, dokonalejšiu zákaznícku skúsenosť s vyššou prevádzkovou efektivitou, ktorá je šetrnejšia k životnému prostrediu.

Epson tiež predstaví svoj inovatívny rad farebných tlačiarní ColourWorks na tlač štítkov priamo vo firmách, ktorý zahŕňa tlačiarne CW-C4000 a CW-C6000. Tie sú navrhnuté tak, aby oživili etikety používané v maloobchode pomocou farieb a ukázali, ako môžu internetové obchody premeniť štandardné čiernobiele prepravné štítky na živé, farebné a pútavé marketingové nástroje.

Medzi kľúčové produkty v stánku spoločnosti Epson (D40, hala 9) na tohtoročnom veľtrhu EuroCIS patria:

  • Najnovší model radu mobilných POS tlačiarní TM-m30, navrhnutý pre potreby špecializovaných predajcov, malé reštaurácie, kaviarne, food trucky a kiosky. Nový model TM-m30III sa vyznačuje úplne novým štýlovým dizajnom, zachováva si všetky funkcie a kompaktnosť predchádzajúcich modelov a pridáva moderné možnosti pripojenia (USB typu C) a vyššiu rýchlosť.
  • Nedávno modernizovaný rad prenosných termálnych tlačiarní účteniek TM-P spoločnosti Epson. Inovované produkty nielenže ďalej zlepšujú komfort používateľov v tradičných oblastiach, ako je maloobchod a pohostinstvo, ale otvárajú ďalšie možnosti pre použitie na nových trhoch, vrátane aplikácií vo vozidlách. Všetky produkty radu TM-P je možné držať v ruke, pripevniť na opasok alebo nosiť cez rameno (voliteľné príslušenstvo) a ponúkajú možnosť umiestnenia na stôl – Desktop Mode (gumové nožičky) ako pohodlnú alternatívu k pevnej tlačiarni.
  • Tlačiareň TM-m30II-SL, ktorá bola vyvinutá priamo na základe požiadaviek dodávateľov a zákazníkov. Nová tlačiareň mPOS má nádherný dizajn a nedávno získala prestížne ocenenie iF-World Product Design Award. Tlačiareň TM-m30II-SL sa vyznačuje nízkym profilom, vysoko stabilným a ergonomickým dizajnom s flexibilnými možnosťami inštalácie – možno ju jednoducho upevniť na stenu alebo tablet a podľa potreby odňať.
  • Inovatívny rad farebných tlačiarní štítkov ColourWorks spoločnosti Epson zahŕňa modely CW-C4000 a CW-C6000, ktoré boli navrhnuté tak, aby premenili tlač maloobchodných etikiet pomocou farieb. Spoločnosť Epson predvedie, ako môžu maloobchodníci premeniť štandardné čiernobiele štítky na živé, farebné a pútavé marketingové nástroje, ktoré zároveň pomáhajú zefektívniť logistiku, znížiť chybovosť, a dokonca i obmedziť náklady spojené s prepravou a správou zásob. Spoločnosť Epson predvedie jedinečné výhody používania farebných prepravných štítkov pre online predaj a ukáže, ako môže farba vzbudiť záujem zákazníkov. Predvedie aj, aký môžu mať farebné etikety prínos pre supermarkety pri vážení a balení čerstvých potravín.
  • Najnovšia tlačiareň bezpodkladových štítkov TM-L100 spoločnosti Epson, ktorá je navrhnutá tak, aby bez problémov zapadla do akéhokoľvek prostredia. Kompaktná tlačiareň s elegantnou kovovou povrchovou úpravou predného panelu, ktorá sa hodí k dizajnu každej kuchyne, má malé rozmery, ktoré nezaberajú cenné miesto na pulte. Nový povrch zo silikónového laminátu uľahčuje čistenie výrobku a zabraňuje priľnutiu štítkov. Jednoducho použiteľná, časovo nenáročná a spoľahlivá tlačiareň bezpodkladových štítkov TM-L100 bola navrhnutá špeciálne pre click & collect, štítkovanie v predajniach, pre rozvoz a dodávky. Tlačiareň vytvára jasné a čitateľné štítky bez nutnosti odlepovania podkladového papiera a podporuje médiá so širokou škálou lepidiel (napr. permanentné, snímateľné, odolné voči extrémnym teplotám).

Návštevníci stánku spoločnosti Epson si taktiež môžu pozrieť špeciálnu ukážku „robotického etiketovania“ s využitím dvoch tlačiarní ColorWorks, chytrej kamery a robota Epson.

Prezentácia ukazuje, ako je možné využívať roboty vo farmaceutickom priemysle, kde sa používajú štítky na mieru na rôzne veľké nádobky s liečivami. Automatizovaný systém umožňuje vylúčiť akékoľvek ľudské zásahy, ktoré boli pri niektorých liečivách nevyhnutné a eliminuje možné ľudské chyby pri označovaní.

„Vítame návštevníkov nášho tohtoročného stánku na veľtrhu EuroCIS,“ hovorí Oliver Rudling, produktový manažér radu TM-P a TM-m30 spoločnosti Epson Europe. „Epson si ako celosvetový líder v oblasti tlačových technológií pre mPOS vybudoval povesť spoločnosti, ktorá podporuje podniky inovatívnymi a skutočne účelnými riešeniami, ktoré spĺňajú ich potreby. Tento rok predstavuje spoločnosť Epson na veľtrhu EuroCIS nové cloudové riešenia pro portfólio svojich POS tlačiarní spolu s radom nových tlačiarní účteniek a inovácií. To dokazuje naše dlhodobé odhodlanie zlepšovať sa tým, že počúvame potreby trhu.“

Robert Matuška, Business Account Manager vo spoločnosti Epson Europe CZ & SK dodal: „Sme naozaj nadšení, že môžeme ukázať, ako môžu farebné etikety na vyžiadanie úplne zmeniť maloobchod, podporiť intenzívnejšie zapojenie zákazníkov a prinášať zisk. Použitím farebných etikiet môžu predajcovia zdieľať informácie pútavejším spôsobom, zlepšiť viditeľnosť značky, zvýšiť povedomie o zvláštnych zľavách a ponukách a dokonca výraznejšie upozorniť zákazníkov na dôležité zdravotné informácie, ako sú alergény a výživové hodnoty.“

Zdroj TS: Epson

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore