Infoprint servis

Epson na veľtrhu ISE 2022 predstaví najnovšiu generáciu projektorov 3LCD

Epson, popredná svetová značka projektorov a jednotka na trhu s profesionálnymi zobrazovacími zariadeniami v oblasti EMEA, vo februári 2022 na veľtrhu ISE odhalí svoju najnovšiu generáciu kompaktných, účinných a ultraľahkých projektorov 3LCD so svietivosťou 20 000 lúmenov.

Spoločnosť Epson, na základe úspechu svojej série EB-L20000U, predstaví nový rad projektorov, ktorý ponúka výrazné výhody vrátane zmenšenia a zníženia hmotnosti, jednoduchšej inštalácie a nastavenia, zjednodušenej údržby, skvelej kvality obrazu a skutočne ekologických funkcií.

Ďalšie podrobnosti o tomto rade a jeho nových prvkoch budú odhalené vo februári na veľtrhu ISE.

Medzi ďalšie atrakcie v stánku Epson na tohtoročnom veľtrhu ISE patrí:

  • Profesionálne zobrazovacie „laboratórium“, kde bude zákazníkom poskytovaná pomoc s inštaláciou a možnosť otestovania viac projektorových prostredí, ako je miešanie EPPT, stohovanie EPPT a jednoduché stohovanie.
  • Pohlcujúci 360-stupňový videokonferenčný stretávací priestor v spolupráci s integrátorom a softwarovým vývojárom Igloo, ktorý predstavuje nové interaktívne riešenie pre virtuálne a fyzické schôdzky.
  • Miestnosť so špičkovým 4K domácim kinom.
  • Zážitková pohlcujúca miestnosť predvádzajúca silu videomappingu s anamorfickými efektmi a efektmi trompe l’oeil.
  • Prvýkrát predvedieme naše projektory radu PU1000 a L700. Nová séria EB-PU1000 vychádza z úspechu radu EB-L1070U spoločnosti Epson. Zahŕňa varianty so svietivosťou 6 000, 7 000 a 10 000 lumenov a ponúka rozlíšenie WUXGA s technológiami 4K enhancement, HDR a pokročilými inštalačnými funkciami. Nový rad EB-L700 ponúka rozsah jasu bieleho a farebného svetelného výstupu 5 200 – 7 000 lumenov a zahŕňa pokročilú inštaláciu a pripojenie. Tiež obsahuje nový model s krátkou projekčnou vzdialenosťou.

Massimo Pizzocri, Vice President Video Projector Sales & Marketing Division v spoločnosti Epson

„Veľmi nás teší, že môžeme na veľtrhu ISE predstaviť našu najnovšiu generáciu ultraľahkých a kompaktných projektorov s vysokou svietivosťou. Som presvedčený, že táto nová zobrazovacia platforma 3LCD sa stane meradlom kvality vo svojom odbore, a to hlavne čo sa týka kvality a flexibility. Nielenže šetrí čas strávený inštaláciou a náklady na dopravu, ale aj znižuje dopad na životné prostredie, ktoré je pre rastúci trhový segment prístrojov s 20 000 lúmenmi, dôležité.“

Zdroj: Epson / polygrafia-fotografia.sk

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore