Tlačové správy - Polygrafia

Epson predstavuje novú rýchlu a všestrannú tlačiareň etikiet

26. septembra 2017 – Spoločnosť Epson predstavuje novú sériu rýchlych a všestranných tlačiarní SurePress L-4533, ktoré nahrádzajú existujúci model L-4033. Nová tlačiareň ponúka množstvo vylepšených funkcií vrátane zlepšenej produktivity, vyššej spoľahlivosti a nižších nárokov na údržbu.

RadSurePress L-4533 sa zameriava na malých a stredných výrobcov etikiet, ktorí hľadajú riešenia v oblasti digitálnej tlače, ako aj na komerčných tlačiarov, ktorí chcú rozšíriť svoje služby v oblasti tlače obalov a etikiet. Navrhnutá bola tak, aby ponúkala jednoducho nastaviteľné digitálne riešenie tlače komerčných etiket na celé množstvo substrátov v malom až strednom objeme a umožnila používateľom rozšíriť služby a ponúkať rýchle spracovanie objednávok na počkanie.

Rad L-4533 ponúka lepšiu kvalitu obrazu pri vyšších rýchlostiach a rýchlejšom spracovaní variabilných dát. Tlačiareň je značne automatizovaná, ľahko sa používa a zaobíde sa s minimálnou údržbou.

“Od uvedenia predchádzajúceho modelu SurePress na trh sme intenzívne komunikovali s našimi zákazníkmi a vypočuli si ich nápady, ako zlepšiť našu tlačiareň,” tvrdí SlávekGross, LFP Business Account Manager CZ/SK v spoločnosti Epson Europe. “Rad L-4533 kombinuje najžiadanejšie vylepšenia sozdokonalenou technológiou tlače spoločnosti Epson a vytvára nový spôsob tlače pre širokú škálu aplikácií, ktorý je rýchlejší, kvalitnejší a všestrannejší.”

Rad SurePressL-4533ponúka zvýšenú kvalitu tlače pri vyšších rýchlostiach a v Európe bude prvýkrát predstavená na výstave LabelExpo, ktorá sa koná od 25. do 28. septembra (stánok A50, hala 9).

Rad L-4533 používa sadu atramentov SurePress AQ so zelenou a oranžovou farbou, ktorá poskytuje veľmi široký farebný priestor a ponúka aj možnosť bieleho atramentu, ktorý ešte viac rozširuje možnosti použitia. Atramenty AQ sú založené na vodnej báze a pri tlači nie sú potrebné žiadne chemikálie, dosky ani filmy, takže je tlač šetrnejšia k životnému prostrediu.

RadSurePress L-4533 bude k dispozícii od septembra 2017.

Spoločnosť Epson predstaví na výstave LabelExpo vo svojom stánku s rozlohou 418 metrov štvorcových mnoho ďalších tlačiarní. Okrem nového radu SurePress L-4533 tu bude ajsesterský UV model SurePress L-6034VW a široká škála produktov ColorWorks, LabelWorks a rad SureColor SC-S.

Kľúčové vlastnostiL-4533
Digitálna atramentová tlačiareň s bielym atramentom pre vysokokvalitnú a rýchlu tlač etiketu
Zavedenie dvojpriechodnej tlače a zlepšenie kvality obrazu pri štyroch a šesťstupňovom tlači
Nová funkcia vyhladenia hrán, ktorá zlepšuje text a kvalitu čiar
Rýchlejšie spracovanie variabilných údajov
Sada atramentov Epson SurePress AQ obsahuje zelenú a oranžovú farbu, ktoré zabezpečujú široký farebný priestor, presnú zhodu farieb a presný výtlačok priamych alebo špeciálnych farieb
Možnosť bieleho atramentu ešte viac rozširuje rozsah možného použitia
Tlačové hlavy Epson MicroPiezo, ktoré zabezpečujú dokonalý tvar a umiestnenie jednotlivých bodov, a poskytujú tak zodpovedajúcu stálosť pre riadkové kódy a drobné písmo
Technológia Variabilná veľkosť kvapôčky technológie a minimálna veľkosť kvapiek 3 pikolitre zaisťujú plynulé prechody a optimálnu kvalitu obrazu
Poskytuje výnimočnú kvalitu tlače a presnú reprodukciu farieb na širokú škálu bežných etiketových podkladov
Podporuje širokú škálu podkladov od bežného papiera po tenké filmy, kovové a plastové materiály
Podklady nie je nutné poťahovať ani vopred upravovať
Možnosť flexibilne meniť šírku role šetrí náklady a znižuje množstvo odpadu
Rýchle a jednoduché nastavenie
Navrhnutá pre maximálnu dobu prevádzky pomocou automatickej údržby a možnosti výmeny atramentových kaziet počas prevádzky
Vďaka zníženej frekvencii čistenia sa minimalizuje denný čas údržby
Vnútorné LED osvetlenie a zväčšené náhľadové okno prináša lepšiu viditeľnosť v kľúčových oblastiach a uľahčuje údržbu
Zjednodušená produkcia s užívateľsky prívetivým dotykovým ovládaním
Vyšší šetrnosť k životnému prostrediuvďaka atramentom na vodnej báze a nepoužívania chemikálií, dosiek ani filmov

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore