Edície 2015

Epson predstavuje tlaciaren ITS L655

Dajte zbohom atramentovým kazetám

Nová tlačiareň L655 typu 4 v 1 s atramentovým tankovým systémom, obojstrannou tlačou a atramentom na vytlačenie 11 000 stránok[i]

 26. november 2015 Tlačiareň L655 typu 4 v 1 ponúka nový a bezproblémový spôsob tlače a dodáva sa s atramentom na vytlačenie až 11 000 stránoki. Je ideálnou voľbou do kancelárií s obmedzeným rozpočtom a ponúka integrovanú atramentovú nádržku pre rýchlu a spoľahlivú obojstrannú tlač vo formáte A4 s mimoriadne nízkymi nákladmi na stránku. V skutočnosti dokáže znížiť vaše náklady na tlač až o 90 %[ii].

 

 

Marcel Divín, Business Sales Manager spoločnosti Epson Europe, vyhlasuje: Doplňovanie pomocou samostatných fľaštičiek s atramentom je otázkou okamihu vďaka technológii rýchleho doplňovania, prehľadnému značeniu fľaštičiek a dýzam bez kvapkania. Model L655 prináša obojstrannú tlač, ktorá kanceláriám umožní obmedziť spotrebu papiera až na polovicu. Môžu tak šetriť náklady aj zdroje. Tlačiareň používa atrament na báze farbiva a pigmentový atrament pre čiernu, čím zaisťuje rýchloschnúce výtlačky pre firemné použitie bez rozmazania.”

Model L655 tlačí stránky A4 podľa normy ISO vysokou rýchlosťou až 13,7 str./min.iii Skenovanie v rozlíšení 1200 dpi zaisťuje vysokú kvalitu naskenovaného materiálu a funkcia viacnásobného kopírovania umožňuje súčasne vytvoriť až 99 kópií stránky. S pripojením cez rozhranie Wi-Fi pomocou aplikácie Epson Connectiv je tlač z inteligentných telefónov a tabletov veľmi jednoduchá. Pomocou funkcie Wi-Fi Direct®, ktorá je k dispozícii pri modeli L655, sa môžete pripojiť priamo k ostatným zariadeniam Wi-Fi bez toho, aby ste k tomu potrebovali bezdrôtový prístupový bod, napr. smerovač.

Tlačiareň L655 je v predaji od 1.10. 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 443,99 EUR s DPH.

Hlavné vlastnosti:

• Tlač, kopírovanie, fax a skenovanie
• Obojstranná tlač
• ADF s kapacitou 30 listov
• Tlač až 11 000 stránok pomocou úvodnej sady fľaštičiekii pri mimoriadne nízkych nákladoch na tlač jednej stránky
• Vstavaná nádržka na atrament s ultra vysokou kapacitou
• Súčasťou dodávky je 6 farebných 70ml fľaštičiek a 2 čierne 140ml fľaštičky s originálnym atramentom Epson
• Technológia Micro Piezo
• Záruka spoločnosti Epson na 12 mesiacov alebo 50 000 strán
• Originálny atrament Epson (atrament na báze farbiva pre farby a pigmentový atrament pre čiernu)
• Rýchlosť tlače 13,7 str./miniii
• Pripojenie cez Wi-Fi a ethernetové rozhranie
• Epson Connectiv a Wi-Fi Direct®


[i]Uvedená výťažnosť a náklady na tlač jednej stránky sú stanovené na základe originálnej metodiky spoločnosti Epson pri tlačovej simulácii testovacích vzorov podľa normy ISO / IEC24712. Uvedená výťažnosť a náklady na tlač jednej stránky NEVYCHÁDZAJÚ z normy ISO / IEC24711. Uvedená výťažnosť a náklady na tlač jednej stránky sa môžu líšiť v závislosti na tlačených obrazových materiáloch, type použitého papiera, frekvencii tlače a podmienkach prevádzkového prostredia, ako je napríklad okolitá teplota.

[ii] Porovnanie vykonané s najlepšími 10 konkurenčnými čiernobielymi laserovými tlačiarňami formátu A4 a multifunkčnými zariadeniami, najlepšími 10 konkurenčnými farebnými laserovými tlačiarňami a multifunkčnými zariadeniami a najlepšími 10 konkurenčnými atramentovými tlačiarňami a multifunkčnými zariadeniami podľa prehľadu IDC EMEA Hardcopy Tracker (údaje za 3. štvrťrok 2014). Priemerné náklady na stránku sú vypočítané z priemernej predajnej ceny spotrebného materiálu uvedené v dokumente IDC EMEA Consumables Tracker (dáta z 1. polovice roku 2014) a výrobcom oficiálne zverejnené výťažnosti k decembru 2014. Ďalšie informácie nájdete na webových stránkach www.epson.cz/itssavings.

iii Určené v súlade s normou ISO / IEC 24734 predstavujúce priemernú hodnotu ESAT v teste kancelárskeho zariadenia pri štandardnej jednostrannej tlači. Ďalšie informácie nájdete na webových stránkach www.epson.eu/testing.

iv Vyžaduje bezdrôtové pripojenie k internetu. Ďalšie informácie vrátane zoznamu podporovaných jazykov a zariadení nájdete na webových stránkach www.epson.cz/connect.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore