Infoprint servis

Epson tlačiarne AM-C400 a AM-C550, prinášajú vylepšené riešenia na trh formátu A4

Spoločnosť Epson pokračuje vo svojom úsilí priniesť technológiu Heat-Free Line Inkjet do svojho sortimentu kancelárskej tlače, pričom uviedla na trh multifunkčné tlačiarne AM-C400 a AM-C550, ktoré prinášajú vylepšené riešenia na trh formátu A4. Tieto nové produkty ponúkajú všetky výhody úspory energie a produktivity, ktoré poskytujú existujúce tlačiarne Line Inkjet od spoločnosti Epson, ale v menšom formáte A4.

Toto uvedenie na trh rozširuje existujúci rad atramentových tlačiarní formátu A4 spoločnosti Epson a predstavuje ideálne riešenie pre používateľov s väčším objemom tlače. Pre používateľov predstavujú ľahko udržiavané a výnosné riešenie, ktoré podporuje programy udržateľnosti. Obe MFP zariadenia sa pýšia vysokou rýchlosťou tlače a skenovania (až 55 strán za minútu pri tlači a 100 obr./min. pri skenovaní), vysokou kapacitou papiera a atramentovými kazetami s vysokou výťažnosťou až 31 500 strán. A vďaka vylepšenému používateľskému rozhraniu farebnej dotykovej obrazovky je obsluha rýchla a jednoduchá.

Dráha papiera v tvare písmena „C“ použitá v ich dizajne znamená, že ich pôdorys sa zmenšil, čím sa tieto tlačiarne zaradili medzi najmenšie vo svojej triede a sú ideálne pre prostredia, ktoré vyžadujú vysoko spoľahlivé a produktívne zariadenie, ale kde je obmedzený priestor.

Marcel Divín, Branch Office Manager spoločnosti Epson Europe CZ & SK hovorí: „Uvedenie tohto radu na trh znamená, že sme vyplnili medzeru v našom produktovom rade a môžeme ponúknuť výhody líniovej atramentovej tlače (Line Inkjet) v celom našom rade kancelárskych tlačiarní. Tieto modely formátu A4 rozširujú našu rodinu AM-C a poskytujú pôsobivú úroveň produktivity porovnateľnú s úrovňou, ktorú možno vidieť na modeloch AM-C formátu A3, s bezproblémovým používateľským zážitkom vďaka zdieľanému používateľskému rozhraniu, ale s menšími rozmermi.“

Vysoká rýchlosť tlače, spoľahlivosť a malé rozmery produktov sa spájajú so zníženou spotrebou energie a znížením objemu odpadu, ktoré sa očakáva od atramentových tlačiarní s technológiou Heat-Free od spoločnosti Epson, a ďalej podporujú program udržateľnosti a ponúkajú presvedčivú alternatívu k tradičným laserovým tlačiarňam. Tieto multifunkčné tlačiarne vyvinuté na základe platformy Epson Open Platform sa ľahko integrujú do existujúcich technologických infraštruktúr a sú kompatibilné so všetkými softvérovými riešeniami tretích strán.

Spoločnosť Epson nové tlačiarne AM-C400 a AM-C550 prvýkrát predviedla svojim českým a slovenským parterom v rámci akcie WorkForce AM-C Launch Event, ktorý sa uskutočnil 20. a 21. marca v pražskom showroome Epson. Po úvodnom slove Marcela Divína sa prezentácie ujal Martin Lucký, Pre/Post Sales Specialist, ktorý hovoril o hardvéri zariadení. Druhú časť prednášky venujúcej sa softvéru viedol Jiří Jedlička, Pre-Sales Technical Specialist. Vybraní partneri si mohli nové modely pozrieť tiež na veľtrhu eD EXPO, ktorý sa konal 26. 3. v hoteli Clarion Praha.

Zdroj: Epson Europe CZ

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore