Tlačové správy - Polygrafia

Epson uľahčuje potlač dosiek stolov, keramiky atď.

 Nový rýchloschnúci transferový papier pre sublimačnú tlač, skvelý pre potlač pevných materiálov a textílií.

 

11. jún 2015 – Spoločnosť Epson predstavuje nový DS Transfer Multipurpose Paper, sublimačný papier so skvelou úžitkovou hodnotou, vhodný pre menších a stredne veľkých výrobcov potlačí pevných materiálov[1]. Aplikácia dekoratívnych potlačí na hliníkové fotografické dosky, kryty telefónov, keramické obklady, hrnčeky a drevo, nikdy nebola jednoduchšia a dostupnejšia.

 Transferový viacúčelový papier DS je všestranný a ľahko použiteľný. Je k dispozícii v dlhých roliach a bol navrhnutý špeciálne pre dekoratívny prenos obrazu sublimáciou na pevné substráty a možno ho používať aj pre sublimáciu na polyesterové textílie.

 DS Transfer Multipurpose Paper je papier strednej gramáže 105 g / m2, s ktorým sa ľahko manipuluje. Pri sublimácii sa nepokrčí a je rozmerovo stabilný. Priedušná štruktúra tohto papiera napomáha optimálnemu rozptýleniu atramentových pár pri sublimácii.

 DS Transfer Multipurpose Paper pomáha používateľom dosiahnuť trvalo ostrých výsledkov tlače. Široký farebný priestor pre výstup vo fotografickej kvalite a vysoký pomer prenosu atramentu na materiál znamená menšie množstvo odpadu.

 Transferový viacúčelový papier DS sa v súčasnosti predáva za cenu od 50,20 € (bez DPH).

 Hlavné vlastnosti:

  • Gramáž 105 g/m2
  • Široký farebný priestor
  • Rýchle schnutie
  • Priedušná štruktúra
  • Kompatibilita s atramentmi Epson UltraChrome DS
  • Navrhnutý pre optimálnu spoluprácu s digitálnymi sublimačnými tlačiarňami Epson SC-F6000, Epson SC-F7000 a Epson SC-F7100
  • Kompatibilita s RIP softvérom tretích strán 

[1] Pevné povrchy musia byť opatrené polyesterovou vrstvou.

 

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Tlačidlo Späť hore