Tlačové správy - Polygrafia

EPSON

: Cenovo dostupné projektory teraz ponúkajú nadštandardné funkcie

Užívatelia z oblasti vzdelávania a podnikania môžu za svoje peniaze získať vyššiu úžitkovú hodnotu

[frame src=”/printp/files/2011/11/EPSON_EB-X12.png” width=”200″ lightbox=”on” title=”EPSON  EB-X12″ align=”right” ]Spoločnosť Epson, svetová jednotka na trhu s videoprojektormi, pomáha podnikateľským subjektom a školským zariadeniam udržať svoje rozpočty prostredníctvom ponuky radu cenovo dostupných projektorov vybavených funkciami, ktoré sú charakteristické pre oveľa drahšie modely. Modely EB-X11 a EB-S11 sú určené užívateľom z oblasti vzdelávania, zatiaľ čo EB-X14, EB-X12 a EB-W12 so vstupom HDMI sú vhodné na firemné využitie. Všetky projektory ponúkajú užívateľsky prívetivé funkcie a vysokú kvalitu obrazu.

Obsluha aj nastavenie projektora sú veľmi jednoduché, čo dovoľuje užívateľom z firemného aj vzdelávacieho sektora sústrediť sa predovšetkým na kvalitu svojich prezentácií. Ďalšou užitočnou funkciou z dielne spoločnosti Epson je USB zobrazenie 3 v 1, ktoré umožňuje projekciu obrazu, ovládanie zvuku a stránkovania prostredníctvom jediného kábla – ide o najrýchlejší spôsob zobrazenia obsahu plochy displeja počítača PC alebo Mac. Využiť je možné aj funkciu projekcie bez použitia počítača, ktorá prináša užívateľom možnosť zobrazovať statické snímky priamo z úložného zariadenia USB. Jednoduché a rýchle vyrovnanie obrazu umožňujú funkcie vertikálnej a horizontálnej korekcie lichobežníkového skreslenia, pričom vybrané modely sú vybavené posuvným ovládacím prvkom na horizontálnu korekciu lichobežníkového skreslenia.
Julia Lin, produktová manažérka spoločnosti Epson, k tomu dodáva: „Užívateľská skúsenosť je pre spoločnosť Epson veľmi dôležitá. Preto sme vyvinuli náš nový posuvný ovládací prvok na horizontálnu korekciu lichobežníkového skreslenia, ktorý umožňuje jednoduchý a intuitívny spôsob ovládania a dosiahnutia správneho formátu projekcie. Dokonca aj v prípadoch, kedy je projektor proti projekčnej ploche naklonený v uhle, je možné vďaka tomuto posuvnému ovládaciemu prvku vyrovnať obraz v priebehu niekoľkých sekúnd. Táto a ďalšie užívateľsky prívetivé funkcie ponúkajú zákazníkom spoločnosti Epson za ich investíciu vyššiu úžitkovú hodnotu, pretože funkcie vertikálnej a horizontálnej korekcie lichobežníkového skreslenia nie sú pri projektoroch v tejto cenovej kategórii príliš obvyklé.“

Niektoré vybrané projektory ponúkajú tiež možnosť priameho pripojenia k USB vizualizéru Epson ELP-DC06. Vizualizér Epson ELP-DC06 umožňuje zdieľanie dokumentov a trojrozmerných predmetov prostredníctvom projektora, čo prináša užívateľom časovú úsporu, pretože nie sú nútení kopírovať, fotografovať alebo skenovať ďalšie materiály. Táto funkcia je obzvlášť užitočná pre užívateľov z oblasti vzdelávania, ktorí by svojim poslucháčom radi ukázali detailné zábery rôznych vedeckých experimentov.

Technológia Epson 3LCD zaručuje prirodzenú a presnú reprodukciu farieb a rovnako vysoký biely aj farebný svetelný výstup dosahujúci až 3000 lúmenov. V kombinácii s kontrastným pomerom 3.000:1, ktorý sa postará o ostré detaily, je možné dosiahnuť projekciu jasného obrazu veľmi vysokej kvality.

Lampa, ktorou je projektor vybavený, vyniká dlhou životnosťou a dokáže svietiť až 5 000 prevádzkových hodín v ekonomickom režime, čo skracuje čas vynaložený na údržbu a pomáha udržať prevádzkové náklady na minime.

Všetky modely sú už v predaji. Odporúčaná maloobchodná cena najlacnejšieho modelu bola stanovená na 380 € vrátane DPH.

Hlavné vlastnostiEB-S11EB-X11EB-X12EB-W12EB-X14
Veľmi kvalitný, cenovo dostupný projektorSVGAXGAXGAWXGAXGA
Zobrazenie USB 3 v 1
Projekcia bez použitia PC: možnosť prezentácie statických snímok priamo z úložných zariadení USB
Vertikálna korekcia lichobežníkového skresleniaRučnáAutomatickáAutomatickáAutomatickáAutomatická
Horizontálna korekcia lichobežníkového skresleniaTlačidloPosuvný ovládací prvokPosuvný ovládací prvokPosuvný ovládací prvokPosuvný ovládací prvok
Kompaktné vyhotovenie a nízka hmotnosť
Funkcia priameho zapnutia a vypnutia
Funkcia okamžitého vypnutia
Možnosť priameho pripojenia k USB vizualizéru Epson ELP-DC06
Vstup HDMI pre zobrazenie obsahu vo vysokom rozlíšeníXX
Pohodlný vstavaný reproduktor2 W2 W2 W2 W2 W
Predný ventilátor
Technológia 3LCD
Vysoký biely a farebný svetelný výstup2 600 lúmenov2 600 lúmenov2 800 lúmenov2 800 lúmenov3 000 lúmenov
Vysoký kontrastný pomer3,000:13,000:13,000:13,000:13,000:1
Lampa E-TORL dosahuje vyšší svetelný výkon a je energeticky účinnejšia

 

O spoločnosti Epson
Spoločnosť Epson je popredným svetovým výrobcom inovatívnych zobrazovacích produktov. Prostredníctvom kompaktných, energeticky úsporných a vysoko presných technológií použitých v širokej škále výrobkov od tlačiarní a projektorov 3LCD pre firmy aj domácnosti až po elektronické a kryštálové zariadenia sa snaží prekonávať predstavy zákazníkov po celom svete.
Skupina Epson vedená spoločnosťou Seiko Epson Corporation so sídlom v Japonsku zamestnáva viac než 70 000 zamestnancov v 106 spoločnostiach na celom svete a je hrdá na svoj neustály prínos k ochrane životného prostredia a komunít, v ktorých pôsobí. http://global.epson.com
O spoločnosti Epson Europe
Spoločnosť Epson Europe B.V. sídli v Amsterdame a predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku. Spoločnosť Epson Europe mala s pracovnou silou 2 400 zamestnancov vo fiškálnom roku 2008 obrat 1,569 miliardy eur. www.epson-europe.com

Environmentálna vízia 2050 http://eco.epson.com

Ak máte záujem o ďalšie informácie, prosím obráťte sa na:
Ľubor Zámečník, PRime time, s.r.o., tel: +421 2 6726 7340, zamecnik@primetime.sk,
alebo www.epson.sk, hotlinka pre SR: 0850 111 429

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore