∷ Z aktuálneho vydania

Europapier Slovensko na výstave Reklama Polygraf 2018

Europapier Slovensko tohto roku využil ako člen Slovenského zväzu sieťotlačiarov a digitálnych tlačiarov možnosť zúčastniť sa výstavy Reklama Polygraf v Prahe.

„V rámci spoločného výstavného stánku českej Asociace sítotisku a digitálního tisku ČR a slovenského SZSDT sme mali možnosť predstaviť návštevníkom veľtrhu Europapier Slovensko aj ako dodávateľa materiálov pre veľkoplošnú tlač, pričom sme sa sústredili na náš vlastný rad amateriálov – myMEDIA,“ vraví Ing. Ondrej Králik, Business Unit Manager Visual Communication.

Brand myMEDIA má významné miesto v našom širokom portfóliu materiálov, keďže ide o materiály, ktoré sami testujeme v našom viedenskom showroome a vieme preto zákazníkom sprostredkovať praktické skúsenosti s ich potlačou a aplikáciou.

Práve informácie z praxe sú pre klientov dôležité, pretože vďaka nim môžu byť na trhu úspešní a vedia sa tak vyvarovať mnohých chýb. Prvoradým kritériom pri výbere vhodného materiálu teda nie je iba cena, ale práve aj pozitívne tlačové a aplikačné výsledky.

„Aktivity SZSDT, ktorých sa aktívne zúčastňujeme, nám umožňujú byť v živom a činorodom kontakte s tlačiarmi, čo je výborná platforma na zdieľanie spomínaných skúseností,“ zdôrazňuje Ondrej Králik.

Značka myMEDIA zahŕňa overené materiály určené na veľkoplošnú tlač – papiere, samolepiace fólie, displayové fólie, bannery, textil i laminácie.

Dopĺňa tak bohatý výber materiálov od popredných výrobcov, ako sú Avery Dennison, MACtac, Poli-tape, Siser, Aslan, Yupo, Continental Graphics, Rtape či AsphaltArt.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore