∷ Z aktuálneho vydania

G-Snow Ultra-biely papier výnimočnej kvality

Arctic Paper predstavuje G-snow – nový, ultra-biely, vysoko-kvalitný natieraný papier vyvinutý pre tlačových expertov, ktorých cieľom je ponúknuť výnimočný výsledok tlače.

Arctic Paper je známy svojimi značkami papiera, ktoré prinášajú vynikajúcu kvalitu tlače a osobitý pocit, pričom G-Snow posúva tieto dva fenomény na vyššiu úroveň. Brilantný biely odtieň, hladký povrch, skutočná tuhosť a vynikajúce výsledky tlače umožňujú, aby sa tvorivá práca stala stredobodom pozornosti. Pridajte k tomu výborné vlastnosti, spoľahlivosť, bezproblémové spracovanie a širokú škálu aplikácií a je ľahké pochopiť, prečo je G-Snow samozrejmou voľbou pre tlačových odborníkov.

Neporovnateľná kvalita

Hladký a matný povrch dáva papieru G-Snow charakteristickú identitu s jedinečným a prvotriednym pocitom. Vysoký volumen a pevnosť zaručujú tuhosť aj pri nižšej gramáži.

Neporovnateľné výsledky

G-Snow je bezdrevný papier s ultra bielym povrchom, pričom farby, kontrast a detaily sú precízne zvýraznené. Plynulý prechod tlačovým strojom, rýchla absorpcia atramentu, ako aj vysoká kvalita reprodukcie sú vrodené atribúty papiera G-Snow – pomáhajú odborníkom v oblasti tlače zvládnuť vysoko objemové náklady efektívnejšie a bez stresu. Papier
G-Snow prináša neuveriteľnú tlač v nadštandardnej kvalite.

Ideálny pre každý projekt

G-Snow je skutočne univerzálny papier použiteľný pre firemnú agendu, vysokokvalitné katalógy, umelecké knihy, letáky, špeciálne zásielkové produkty a brožúry. G-Snow môže byť kombinovaný s papierom Amber Graphic, nakoľko majú rovnaký odtieň bielej.
G-Snow je vyrábaný vo Švédsku a jeho výrobný proces nezanecháva uhlíkovú stopu. Arctic Paper rešpektuje prírodu a je šetrný k životnému prostrediu.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore