Infoprint servis

Globálne dni inovácií Mimaki predstavia tlačiarne a priekopnícku technológiu

Mimaki Europe usporiada vzrušujúce uvedenie produktu na trh, po ktorom budú nasledovať 3-dňové webináre pod vedením odborníkov, interaktívne stretnutia a živé ukážky rozmanitého produktového portfólia Mimaki.

Spoločnosť Mimaki, popredný výrobca atramentových tlačiarní a rezacích systémov, dnes oznámila, že v dňoch 2. až 4. marca 2022 usporiada svoje druhé virtuálne podujatie „Global Innovation Days“ (https://innovationdays.mimaki.com/). Druhá časť obľúbeného podujatia spoločnosti Mimaki, ktorá spája zákazníkov, partnerov a kolegov z odvetvia, aby získala ďalšiu inšpiratívnu sieťovú a vzdelávaciu skúsenosť, bude obsahovať 3-dňové webináre a interaktívne virtuálne stretnutia na tému „Technologické inovácie“.

Mimaki nastaví tón pre túto vzrušujúcu udalosť zameranú na technológie a otvorí prvý deň uvedením úplne nových produktov Mimaki pre trh s nápismi a grafikou. Tieto najnovšie prírastky do rozsiahleho portfólia Mimaki boli vyvinuté tak, aby umožnili rozmanitej a inovatívnej zákazníckej základni Mimaki prevádzkovať vysoko produktívne a konkurencieschopné tlačové podniky.

„Sme nadšení, že môžeme opäť usporiadať virtuálne podujatie, ktoré spojí celý priemysel a porozprávame sa o inováciách,“ hovorí Danna Drion, generálna riaditeľka marketingu EMEA, Mimaki. „Vo všeobecnosti sa naši zákazníci ukázali ako jedny z najinovatívnejších spoločností, ktoré si za posledných pár rokov prešli bezprecedentnými výzvami a stále si udržujú svoju podnikateľskú činnosť na dôstojnej úrovni, v niektorých prípadoch ich dokonca rozvíjajú. Toto je naša šanca priblížiť sa k týmto inšpiratívnym spoločnostiam a podeliť sa o naše poznatky a poznatky, ktoré by mohli pomôcť posunúť ich podnikanie ešte ďalej nielen v nadchádzajúcom roku.“ Tretí deň sa bude vysielať naživo zo Zážitkového centra Mimaki. Tento deň, nabitý podrobnými ukážkami najnovšej technológie Mimaki, je venovaný predstaveniu výrobných výhod a vysokokvalitných aplikácií dosiahnuteľných vďaka Mimaki riešeniam. Ak sa chcete zaregistrovať na túto vzrušujúcu udalosť, navštívte: https://innovationdays.mimaki.com/

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore