∷ Z aktuálneho vydania

I-SENSYS pre malé a stredné firmy

PP 5/2023

Malé a stredné podniky súčasnosti potrebujú reagovať na rýchlo sa meniace prostredie alebo skenovať a tlačiť dokumenty v zdieľanom pracovnom priestore. Segment SOHO (malé a domáce kancelárie) má aktuálne k dispozícii modely tlačiarní radu i-SENSYS, ktoré v sebe tieto schopnosti ukrývajú, sú cenovo dostupné a spĺňajú rastúce požiadavky používateľov.

Série Canon i-SENSYS MF650 a MF750 majú toho mnoho spoločného. Nakoľko sú oba rady určené pre menšie podniky a jednotlivcov pracujúcich na diaľku, spĺňajú aj tie najnáročnejšie potreby ľudí fungujúcich v digitálnom priestore a zároveň tých, ktorí sa nezaobídu bez potreby skenovať či tlačiť dokumenty v čo najkratšom možnom čase. Pripojenie ku cloudovým službám ako DropBox, Google Drive či OneDrive je natívne a zjednoduší dennodenné pracovné úlohy schopnosťou tlače a skenovania priamo z cloudového úložiska.

Výhodou radu i-SENSYS MF750 oproti jej menej výkonnému súrodencovi je vyššia produktivita, čo znamená, že vám umožní pracovať rýchlejšie s tlačou pri rýchlosti až 33 strán / minúta a skenovaním až 100 obrázkov/ minúta (A4). Pri rade i-SENSYS MF650 je maximálna rýchlosť 21 strán / minúta. Pre bežné využitie je táto rýchlosť maximálne postačujúca a umožní komfortné a plynulé fungovanie každej prevádzky či kancelárie. V oboch prípadoch sú štandardom široké možnosti manipulácie s médiami či skenovaní malých formátov dokumentov ako sú šeky či príjmové doklady.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore