Ste tu
HomeTlačové správyInteligentné tlačiarne vylepšujú digitálne pracovisko

Inteligentné tlačiarne vylepšujú digitálne pracovisko

Spoločnosť Ricoh reaguje na neustále sa meniace požiadavky dnešných digitálnych pracovísk. Jedným z jej krokov je uvedenie produktovej série Intelligent Devices, ktorá by mala pomôcť vylepšiť inteligentné digitálne pracovisko. Nové zariadenia by mali do kancelárií priniesť predovšetkým jednoduchosť ovládania, bezpečnosť, okamžitý prístup k aktualizáciám a k tomu zohľadňujúcu aj nízku spotrebu energie.

Platforma Always Current Technology umožňuje ľuďom pracovať chytrejšie vďaka technológiám, ktoré zabezpečujú variabilitu, bezpečnosť, udržateľnosť a jednoduchosť. Užívatelia si môžu stiahnuť a nainštalovať nové aplikácie, funkcie a aktualizácie priamo na svoje zariadenia, čím sa zaistí vyššia flexibilita. Platforma umožňuje digitálnym pracoviskám rozšíriť svoje prostredia podľa momentálnych potrieb a zároveň udržuje bezpečnostné funkcie a softvér vždy aktuálny. Okrem toho umožňuje okamžitý prístup
k aktualizáciám v momente, kedy sú k dispozícii a eliminuje potrebu nakupovať nový hardvér kvôli ďalším funkciám alebo čakať, kým vypršia zmluvy. Okrem toho Ricoh Intelligent Support zabezpečuje, že aktualizáciu softvéru je možné vykonať rýchlo na diaľku a že je maximalizovaný využiteľný čas užívateľa.

Farebné multifunkčné tlačiarne

Nová séria IMC A3 farebných multifunkčných tlačiarní je prvá v rade inteligentných zariadení, ktoré budú predstavovať platformu ďalšej generácie. Sada kancelárskych tlačových riešení zahŕňa Ricoh Cloud Workflow Solutions, rad inovačných technológií na báze cloudu, ktoré zabezpečujú riadenú jednoduchosť v dostupných, škálovateľných balíčkoch vo forme predplatného, aby zákazníkom pomohli budovať ich obchodnú činnosť.
Always Current Technology je prítomná v trinástich nových A3 farebných inteligentných multifunkciách, ktoré budú k dispozícii v Európe, vrátane Ricoh IM C2000, IM C2500, IM C3000, IM C3500, IM C4500, IM C5500 a IM C6000. Tieto zariadenia tlačia 20, 25, 30, 35, 45, 55
a 60 strán za minútu v danom poradí. Umožňujú podporu pre tlač, skenovanie, kopírovanie, úpravu a faxovanie pre východzie formáty až SRA3 a štandardnú mobilnú tlačovú podporu. Každé zariadenie je certifikované s ratingom EPEAT. Kľúčovým aspektom posilnenia digitálnych pracovísk je zabezpečenie informácií a ich sprístupnenie tým, ktorí ich potrebujú čo najskôr. Bezpečnosť informácií je prioritou dizajnu spoločnosti Ricoh, a preto tento rad inteligentných multifunkčných tlačiarní využíva interné šifrovanie.
Nové zariadenia budú vybavené Smart Operation Panelom, ktorý je poháňaný procesorom umožňujúcim rýchlejšie prechody medzi aplikáciami a responzívnou dotykovou obrazovkou. Tá má zlepšiť prístupnosť rovnako ako celkovú užívateľskú skúsenosť. Rozhranie je možné prispôsobiť tak, aby sa lepšie adaptovalo a slúžilo individuálnym pracoviskám, pracovným tokom a potrebám. Servisní experti spoločnosti Ricoh môžu mať vzdialený prístup k ovládaciemu panelu pre rýchle riešenie problémov a k vykonaniu automatických aktualizácií firmwaru.

Čítať celý článok

Príbuzná téma

Pridaj komentár

Top