Tlačové správy - Médiá

Ján Šmihula vo vedení

: bulvárneho denníka Plus jeden deň

Bývalý šéfredaktor spravodajstva Slovenskej televízie Ján Šmihula sa stal zástupcom dlhoročnej šéfredaktorky bulvárneho denníka Plus jeden deň Nancy Závodskej.

Spravodajstvu STV šéfoval od roku 2007 do januára 2011v čase, keď televíziu riadil Radim Hreha a po ňom Štefan Nižňanský. Šmihula predtým vo vydavateľstve Spoločnosť 7 Plus niekoľko mesiacov pôsobil ako hlavný sekretár redakcie denníka Plus jeden deň a do novín občas prispieval krátkymi glosami. V minulosti bol dlhoročným redaktorom a neskôr aj šéfredaktorom spravodajstva Slovenského rozhlasu.

V Spoločnosti 7 Plus od októbra nepracuje ani obchodná riaditeľka Marína Fintorová, ktorá do funkcie nastupovala iba v marci.Kompetencie zastupujúceho obchodného riaditeľa prevzal Milan Vysopal.
Od 21. septembra Plus jeden deň propagoval, že ponúka „viac strán za rovnakú cenu“. Zo štandardných 24 sa počet strán zvýšil na 28. “Cieľom je v tejto chvíli poskytnúť čitateľovi viac dobrého čítania, nové témy, nové rubriky za nezmenenú cenu. Snažíme sa flexibilne reagovať na dianie okolo nás, situáciu na trhu, dennú skladbu novín a k tomu flexibilne prispôsobovať rozsah,” vysvetlila generálna riaditeľka Spoločnosti 7 Plus Mirjana Hronová Sikimič.

Po dvojtýždňovej kampani sa 8. októbra noviny vrátil k štandardným 24 stranám. „Ak sa i v budúcnosti vyhodnotí potreba upraviť rozsah, či už zvýšiť,alebo znížiť, tak sa zrealizuje“, povedala Sikimič.

medialne.sk

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore