∷ Z aktuálneho vydania

Kolbus vstupuje na trh strojov pre malosériovú výrobu kartónových krabíc

Kolbus AutoBox je už po desaťročia lídrom v oblasti výroby krabíc z vlnitej a hladkej lepenky, predtým známych ako “British Converting Solutions (alebo BCS)”. Spoločnosť si vybudovala prvotriednu reputáciu ako výrobca strojov na malosériovú výrobu krabíc. So strojmi, ako sú AutoBox a Boxer umožňujú tlačiarňam, distribútorom a firmám všetkých typov úplnú kontrolu nad balením vlastných produktov.
Barry Tabor, výkonný riaditeľ spoločnosti British Converting Solutions Ltd. uvádza: „Akvizícia podniku skupinou Kolbus poskytuje vzrušujúcu príležitosť pre BCS, aby rozvinula svoj plný potenciál na skutočne celosvetovom základe. Byť súčasťou skupiny Kolbus nám umožňuje prístup k ich medzinárodnej predajnej a servisnej sieti. Okrem toho impozantné možnosti výroby komponentov v nemeckom Rahdene umožnia továrňam BCS-AutoBox vo Veľkej Británii výrazne zvýšiť našu výrobnú kapacitu. Budeme mať tiež ďalšie designové a inžinierske zdroje, ktoré nám umožnia rozšíriť náš program výskumu a vývoja ešte ďalej.“

Výroba obalov na požiadanie šetrí peniaze, pretože potrebujete menej vlnitého, obalového materiálu, čím dosiahnete optimálnu skladovaciu kapacitu, stanete sa efektívnejším prostredníctvom znižovania rizík dodávateľského reťazca a celkového odpadu a zároveň zvyšujete ziskovosť. Tým, že máte krabicu s presnou veľkosťou, sa znížia reklamácie z poškodenia výrobkov počas dopravy a zlepší sa vzhľad značky, čo vedie k vyššej miere spokojnosti zákazníkov.
KOLBUS AutoBox ponúka ten správny stroj pre vaše podnikanie, počnúc manuálnym Boxerom až po plne automatizované strojové linky vrátane flexo a digitálnych tlačových modulov. Rýchle nastavenie, jednoduchá obsluha a výroba viac ako 100 variantov lepenkových krabíc.
Prevádzky vybavené strojom AutoBox, dokážu splniť špecifické požiadavky zákazníkov bez ohľadu na ich jedinečné požiadavky. Ako koncový používateľ sa nemusíte spoliehať na tretie strany alebo sa uspokojiť so škatuľami, ktoré úplne nespĺňajú vaše požiadavky: vytvoriť vlastné krabice, ktoré sa perfektne hodia len pre vaše potreby. Nemecká spoločnosť KOLBUS je svetoznáma ako popredný výrobca kníhviazačských strojov už od roku 1900. V roku 2018 KOLBUS urobila strategický prechod na trh s obalmi pre škatule z vlnitej lepenky. Spoločnosť inštalovala stroje v 112 krajinách a ponúka zákazníkom mimoriadny celosvetový servis a servis náhradných dielov.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore