Ste tu
Home∷ Z aktuálneho z vydaniaKonferencia – Optimalizácia tlačovej produkcie a zvýšenie zisku

Konferencia – Optimalizácia tlačovej produkcie a zvýšenie zisku

Z pravidelného jarného stretnutia spoločnosti M & P, spol. s r.o. so zákazníkmi sa stáva čoraz významnejšia akcia. V tomto roku je spoluorganizátorom firma DataLine Technology z Prahy. Spýtali sme sa zástupcov oboch firiem na bližšie podrobnosti o pripravovanom tohtoročnom podujatí.

Kedy sa konferencia uskutoční a komu je určená?

Anton Puškár, M & P: Konferencia sa uskutoční ako dvojdňová akcia 22. – 23. marca v hoteli Boboty vo Vrátnej doline. Je určená predovšetkým pre klasické ofsetové a flexo tlačiarne, ale aj tlačiarne etikiet a obalov. Program bude mať spoločnú časť pre všetkých účastníkov a v priebehu konferencie budú prebiehať vo vedľajších miestnostiach
aj paralelné workshopy so špecializovanými témami. Takže či ofsetový tlačiar s komerčnou produkciou, či špecialista na etikety, každý si bude môcť vybrať presne to, čo ho zaujíma. Čo sa týka účastníkov, svoje témy tu nájdu majitelia, obchodníci, tlačiari aj pracovníci zo štúdií.

Aké budú hlavné témy konferencie?
Martin Bělík, DataLine Technology: Zjednodušeně řečeno, chtěli bychom účastníkům ukázat, jak podnikat
v polygrafii a vydělávat na tom. Přednášky budou zaměřeny na komplexní výrobu, tedy i datovou přípravu, tisk
a ekonomiku. Zaměříme se i na smysluplnost investic
do tiskových strojů a věnovat se budeme i tomu, jak získat nové zakázky a jak rozvíjet vztahy. Dále budeme prezentovat nejnovější trendy vývoje v polygrafii.

Poznáte už všetkých prednášajúcich, ktorí budú na konferencii vystupovať?

A. Puškár: Ešte čakáme na finálne potvrdenie od posledných prednášajúcich, ale už dnes sa dá povedať,
že na konferencii vystúpi viac ako 10 rečníkov a ďalší povedú pracovné workshopy. Konferencia bude medzinárodná, prednášky zahraničných prednášajúcich budeme ale prekladať, takže nikto z návštevníkov nemusí mať obavy, ak sa
necíti úplne istý v anglickom jazyku. V krátkosti, okrem prednášajúcich z firmy Esko to budú hlavne odborníci z firmy HP a firmy Enfocus známej svojím produktom Pitstop.

Čítať celý rozhovor

Príbuzná téma

Pridaj komentár

Top