∷ Z aktuálneho vydania

Krása detailov

Arctic Paper predstavuje „surface“ – novú tlačenú publikáciu, ktorá obsahuje výber umeleckých diel od renomovanej skupiny medzinárodných fotografov, vytlačených na papieri radu Arctic Volume.

Arctic Volume rad je známy svojou mimoriadnou kvalitou tlače a charakteristickým pocitom. Surface publikácia
si kladie za cieľ prezentovať, akým spôsobom môžu jedinečné vlastnosti papiera ukázať skutočný výraz a detaily na fotografiách.

Surface zobrazuje prácu uznávaných fotografov z celého sveta, vrátane prác Magnum fotografov Bruca Gildena a Christophera Andersona, ocenenej legendy fotografie Sebastiã Salgada a začínajúcich umelcov ako Weronika Gęsická, Fleur van Dodewaard a Olya Oleinic, ktorí boli ocenení za ich talent v múzeu fotografií FOAM v Amsterdame. Odvážni mladí fotografi ako Keyezua z Angoly a Lakin Ogunbanwo z Nigérie prinášajú nové perspektívy do sveta fotografie.

Surface zobrazuje širokú a fascinujúcu škálu súčasnej medzinárodnej fotografie, vďaka rôznym umeleckým štýlom a technickým prístupom od analógových až po špičkové digitálne aplikácie. Avšak jedna vec je v tejto publikácii spoločná: každá fotografia, bez ohľadu na to ako je unikátna a nezávislá, zdôrazňuje a oslavuje svet vo svojej celkovej kráse.

„Toto neuveriteľné portfólio rôznych perspektív, krajiniek a textúr je poctou presnosti spolu s mimoriadne prirodzeným a charakteristickým pocitom z papiera Arctic Volume,” hovorí manažérka marketingovej komunikácie Martina Rosendahl.

Viac informácií o tlačenej publikácii Surface nájdete na stránkach www.arcticpaper.com.

Zoznam fotografov: Christopher Anderson, Kanada; Robin Butter, Holandsko; Maryanne Casasanta, Kanada; Fleur van Dodewaard, Holandsko; eye of science, Nemecko; Weronika Gęsicka, Poľsko; Bruce Gilden, USA; Laurent Gudin, Francúzsko; Oliver Heißner a Peter Kaaden, Nemecko; Keyezua, Angola; Diana Markosian, Rusko; NASA, USA; Lakin Ogunbanwo, Nigéria; Olya Oleinic, Moldavsko; Logo Oluwamuyiwa Adeyemi, Nigéria; Sebastião Salgado, Brazília; Tekla Evelina Severin, Švédsko; Trine Søndergaard & Nicolai Howalt, Dánsko; Anna Tärnhuvud, Švédsko a Michael Wolf, Nemecko.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore