∷ Z aktuálneho vydania

KVALITNÝ PAPIER ODRÁŽA POSOLSTVO, ALEBO JE UŽ SÁM POSOLSTVOM

Pozitívny dotykový vnem z marketingových materiálov prenesie hodnotenie kvality aj na váš produkt.

Ľudia kupujú iba veci, ktorým, aj keď len podvedome, chcú dôverovať. Hmat je náš zmysel pre pravdu a my tomu veríme. Tlačové médiá zohrávajú dôležitú úlohu pre budovanie dôvery, pretože sa ich môžeme dotýkať rukami. Keď na nás obal alebo marketingový materiál pôsobí pozitívne aj hmatom, prenesieme hodnotenie kvality podvedome aj na ponúkaný produkt. Kvalitný papier vo vyššej plošnej hmotnosti je vnímaný u marketingových odkazov ako hodnotnejší, exkluzívnejší, podnetnejší a zmysluplnejší. Kvalitný obal a tlačená propagácia má tiež pozitívny dopad na vnímanie cien. Marketingoví pracovníci by mali pri výbere papiera zvážiť aj hmatové vlastnosti materiálu, ktorý budú používať na propagáciu značiek svojich výrobkov.

Spoločnosť MONDI UFP je významným dodávateľom tlačových materiálov. Pred piatimi rokmi sa výrobca grafických nenatieraných papierov zameral na výrobu dizajnových papierov pod názvom PERGRAPHICA®. Je to papier určený pre kreatívcov s menom, ktoré odráža vaše emócie a osloví všetkých, ktorí hľadajú dokonalosť. Šesť typov materiálov v širokom rozsahu plošných hmotností (90-300 g/m2) pre použitie na širokej škále tlačových zariadení, s dôrazom na kreatívne využite, ako sú luxusné obaly, vizitky, diáre, časopisy, katalógy, kalendáre, pozvánky na kultúrne podujatia, svadby a predovšetkým knižné publikácie.

PERGRAPHICA® sa často používa na tlač katalógov a kníh, ktoré sa týkajú dizajnu a umenia, pretože materiál žiarivo dotvára bohatý obsah. Na tomto kreatívnom papieri fungujú úplne dokonale detské knihy. Nie je vôbec žiadnym prekvapením, že stále viac vydavateľov si zvolí papier PERGRAPHICA®, aby práve on vyrozprával príbehy, nielen pre tých najmenších. Je nepopierateľným faktom, že analógový svet diárov zaznamenal v ostatných rokoch návrat. Mnoho veľkých známych výrobcov, ale aj menších výrobcov vytvára diáre a bloky pre tvorivú verejnosť z kvalitných materiálov. PERGRAPHICA® dokáže úžasne podčiarknuť originalitu a dokáže vyzvať ku kreativite.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore