∷ Z aktuálneho vydania

LUXUSNÝ VZHĽAD TLAČOVÍN

Spoločnosť Ricoh uvádza na trh zlaté a strieborné tonery, dodávajúce tlačovinám luxusný vzhľad a podporujúce rozvoj inovátorov grafického umenia.

Špecialisti na grafiku môžu zvýšiť svoje výnosy a upútať nových klientov rozšírením škály svojej ponuky novými zlatými a striebornými tonermi spoločnosti Ricoh. Tieto atraktívne doplnky výrazne zvyšujú možnosti vylepšenia digitálnej tlače pre rastúci počet majiteľov značiek, ktorí hľadajú spôsoby, ako sa svojou tlačou odlíšiť a vyniknúť nad konkurenciou.

Tonery, vyvinuté pre piatu farebnú stanicu digitálneho zariadenia s farebnou tlačou Ricoh Pro™ C7200X, dodávajú
tlači s vysokou pridanou hodnotou vynikajúci vizuálny punc. Doplnkovými farbami sa otvára široká škála aplikácií od katalógov, plagátov, letákov, adresných reklamných zásielok a brožúr až po vizitky, pozdravy a vianočné pohľadnice, lístky, pozvánky, certifikáty a obaly.

Nové tonery je možné doplniť dodatočne, čo umožňuje používateľom tlačiarní Ricoh Pro C7200X rozšíriť ich súčasné možnosti.

Eef de Ridder, viceprezident Graphic Communications Group, Ricoh Europe, hovorí: „Zlaté a strieborné tonery majú uspokojiť vyvíjajúce sa potreby klientov na večne konkurenčnom trhu. Inovátori v oblasti grafického umenia oprávnene hľadajú ohromujúce možnosti vylepšenia digitálnej tlače, ktoré by rýchlo a nákladovo efektívnym spôsobom pomohli vyniknúť práve ich aplikáciám.
Tieto nové tonery im sprístupňujú dobre reagujúcu produkciu širokej škály tlače s pridanou hodnotou sprevádzanú nádherným a špeciálnym dojmom. Výsledkom je, že komerčné tlačiarne môžu pomôcť značkám a dizajnérom otvoriť dvere k vzrušujúcim príležitostiam a vysoko kreatívnym prácam, ktoré doplní wow efekt v podobe zlata či striebra.“
Zlaté a strieborné tonery budú v Európe dostupné od júla.
Viac informácií nájdete na www.ricoh.sk.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore