Ste tu

Magno Plus

Nová značka digitálnych papierov pre maloformátovú digitálnu tlač Magno Plus v sortimente Europapier Slovensko znamená vyššiu hodnotu pri skutočne krásnych tlačových výsledkoch.

Rodinu natieraných bielych papierov posilnil papier známy tiež z portfólia grafických natieraných papierov pre ofsetovú tlač. Obľúbená značka Magno Plus je často používaná aj na tlač magazínu PrintProgress. Vyznačuje sa zvýšeným volumenom, pevnosťou a opacitou a znamená nižšie náklady pri zachovaní vynikajúcich výsledkov tlače. Tieto vlastnosti sú odteraz k dispozícii aj pre DIGITAL. Dostupné v oboch prevedeniach matnom – silk, aj lesklom – gloss. Štandardne široké portfólio gramáží pre grafické hárky je v digitálnom sortimente k dispozícii 104 a 118 g/m². Gramáže, ktoré nahrádzajú bežné gramáže 115 a 130 g/m² pri zachovaní rovnakej hrúbky. V priebehu roka plánuje Europapier Slovensko doplnenie celého portfólia plošných hmostností. K dispozícii je formát 32 x 45 cm.

Kvalita a konzistencia, ktorú zákazníci očakávajú

Vysoký volumen dodáva papieru dojem vyššej hrúbky a pevnosti, pri zachovaní rovnakej plošnej hmotnosti štandardného papiera. Toto umožňuje zvýšiť vnímanie hodnoty papiera cez extra objem alebo redukciu poštových a produkčných nákladov, či používanie nižších gramáží so štandardne očakávanou vysokou kvalitou.

 

Čítať celý článok

Príbuzná téma

Pridaj komentár

Top