Edície 2015Edície časopisu

Moja-tlač a Grifis print (skoro) všetko pod jednou strechou

Keď sme v roku 2012 vymýšľali koncept mojej-tlače, netušili sme ešte, že o pár rokov budeme mať také množstvo verných zákazníkov. Za týmto úspechom stojí naša hlavná filozofia: ľudskosť, kvalita, rýchlosť a, samozrejme, dobrá cena.

Celá myšlienka vznikla v jednej malej pizzerii po tom, ako nám tlačiareň dodala opäť zle vyhotovenú zákazku. Sedeli sme tam uprostred noci pri káve a rozmýšľali o tom, ako vytvoriť jedinečný objednávkový systém pre polygrafickú výrobu. Dúfali sme, že takýto systém by obmedzil ďalšie zbytočné chyby pri výrobe našich zákaziek. Napadlo nám, že ak sami nie sme spokojní s prístupom tlačiarní, môžeme predsa vziať celú výrobu do vlastných rúk.


Špecializácia:

  • hárková ofsetová tlač (letáky, katalógy, knihy, samoprepisovacie tlačivá, bloky, …)
  • výsek (foldre, zakladače, krabičky, darčekové tašky, woblery, …)
  • veľkoformátová digitálna tlač (bannery, informačné tabule, roll-up systémy, polepy, …)

 


Tak sa aj stalo. Nadviazaním spolupráce so stabilnými a spoľahlivými partnermi sa nám tento nápad o pár mesiacov podarilo úspešne preniesť do realizovateľnej formy. Získali sme prvých zákazníkov a prebrali všetku zodpovednosť pred a po výrobe, od poradenstva cez kontrolu vstupných dát a manažmentu výroby až po výstupnú kontrolu pred expedíciou tovaru. Časom sme sa vyprofilovali ako spoločnosť, ktorá svojim klientom zabezpečuje takmer všetku polygrafickú výrobu pod jednou strechou. Špecializujeme sa predovšetkým na vysokonákladovú tlač a to vrátane všetkých druhov postprodukcií.

Tlač realizujeme na päť-farebnom HEIDELBERG SPEEDMASTER stroji, ktorý patrí k medzinárodnej špičke v hárkovej ofsetovej tlači. Neoddeliteľnou súčasťou tohto stroja je aj Printec Press centrum, vďaka ktorému vieme zabezpečiť ešte vyšší  výrobný výkon a kvalitu tlače. Spolu  s týmito a s mnohými ďalšími modernými technológiami sme sa stali spoľahlivým partnerom nie len pre reklamné agentúry, ale aj pre množstvo koncových klientov, ktorých prioritou nie je iba pomer ceny a rýchlosti, ale aj kvalita.

Ako jedna z mála firiem ponúkame aj ofsetovú tlač na PVC samolepky a ako čerstvú novinku výsek do formátu B2. Okrem hárkovej ofsetovej tlače sa venujeme veľkoformátovej a maloformátovej digitálnej tlači. Vieme vyrobiť takmer všetky printové propagačné materiály od letákov, brožúr, kníh, bannerov a samolepiek až po krabičky či šanóny s rozmanitými možnosťami finálnej povrchovej úpravy.

Presvedčili sme sa, že dôvodom, prečo si nás vyhľadáva stále viac nových klientov je popri pomeru ceny a kvality aj individuálny prístup. Mnohí sa nás pýtajú, prečo sa v rámci automatizácie zákaziek nevrátime k pôvodnej myšlienke online objednávkového systému, ktorý by prispel k ešte vyššej transparentnosti a rýchlosti výroby. My sme však presvedčení, že takýto systém, ktorý dnes využíva už pár konkurenčných spoločností, by nám zobral naše najvyššie hodnoty: individuálny prístup a osobný kontakt so zákazníkom. Naučili sme sa, že v tomto odbore je každá zákazka jedinečná, a preto si vyžaduje i zaslúži osobitú pozornosť, vďaka ktorej sme schopní naplniť všetky požiadavky klientov.

Spolupracujeme so všetkými dostupnými subdodávateľmi papiera a ostatných potrebných materiálov. To nám umožňuje vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám. Chceme byť predovšetkým flexibilní. Chceme byť spoľahlivým partnerom, ktorý dokáže odborne poradiť, navrhnúť ideálne riešenie a následne ho vie aj zrealizovať k obojstrannej spokojnosti.

Veríme, že práve spojenie kvality našej tlače s výhodnými cenami je jedným z dôvodov, prečo nás vyhľadáva čoraz viac klientov. Budeme radi, ak sa k nim pripojíte aj vy.

Lukáš Písecký, CEO

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore