Tlačové správy - Polygrafia

Mondi ColorLok

: s Mondi ColorLok® na Saharu, do Barcelony alebo za polárnou žiarou

Po nedávnom rozšírení produktového radu papierov ColorLok® začal globálny výrobca papierov a obalov Mondi kampaň zvýrazňujúcu výhody ColorLok®. Rýchlejšie schnutie, živé farby a sýtejšia čierna sú oceňované vlastnosti pri tlači a kopírovaní v kanceláriách a boli aj inšpiráciou pre hlavné ceny, ktoré môžete získať v rámci kampane ColorLok®. Ide o výlety pre dve osoby na vyprahnuté púšte v Maroku (Afrika), za živými farbami Barcelony (Španielsko) alebo za kontrastom polárnej žiary proti čiernej nočnej oblohe v Troms? (Nórsko). Okrem toho Mondi rozdá 200 poukážok na iTunes a Amazon.

Pokiaľ chcú zákazníci vyhrať niektorú z týchto cien, musia zadať kód ColorLok na stránke www.mondigroup.com. Kódy sú na reklamnej etikete Mondi balíkov papiera A4, 80 g/m2 s ColorLok® technológiou, ako aj na stieracích žreboch distribuovaných v časopisoch a u obchodných zástupcov. Ďalšie kódy budú zasielané na platnú e-mailovú adresu, ak si zadáte stránku www.mondigroup.com.

Mondi nedávno rozšíril svoju ponuku papierov ColorLok® aj o papiere BIO TOP 3® extra, 100 % recyklovaný papier NAUTILUS® SuperWhite a kancelárske značky IQ appeal a MAESTRO® bulky. ColorLok® logo môžete teraz nájsť aj na obaloch IQ premium, IQ selection smooth, MAESTRO® extra, MAESTRO® supreme, DNS® premium, a NAUTILUS® ReFresh TRIOTEC. Podľa Johanessa Klumppa, marketingového a obchodného riaditeľa Mondi Uncoated Fine Paper Sales, technológia ColorLok® znamená pridanú hodnotu pre zákazníkov, ktorí používajú atramentové tlačiarne.

„V menších firmách a v domácnostiach, kde sa najviac využíva atramentová tlač, dosahujú papiere ošetrené technológiou ColorLok® bohatší, jasnejší obraz a grafiku, ostrý text so sýtejšími odtieňmi čiernej a menšie riziko rozmazania tlače vďaka rýchlejšiemu schnutiu. Naši zákazníci rozdiel medzi atramentovou tlačou na papieri vyrobenom pomocou technológie ColorLok® a bez nej môžu naozaj už viditeľne rozpoznať,“ hovorí Johannes Klumpp. S technológiou ColorLok® pigment zostáva na povrchu papiera, zatiaľ čo atrament preniká hlboko do papiera a výsledkom je ostrá a kvalitná tlač.

Mondi ColorLok® kampaň prebieha od januára do júna 2012 na stránke www.mondigroup.com.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore