Ste tu
Home∷ Z aktuálneho z vydaniaMondi na Hunkeler Innovationdays

Mondi na Hunkeler Innovationdays

Spoločnosť Mondi predstavila portfólio pre atramentovú vysokorýchlostnú tlač na Hunkeler Innovationdays

Mondi bilancuje veľmi úspešné podujatie Hunkeler Innovationdays, kde spoločnosť predviedla svoje inovatívne portfólio určené na vysokorýchlostnú atramentovú tlač, a to predovšetkým svoj najnovší prírastok – papiere NEUJET®.

 

Vo svojom stánku na podujatí Hunkeler Innovationdays sa tím rozvoja podnikania skupiny Mondi stretol s viac ako 200 hosťami, zákazníkmi, špecialistami OEM (výrobcovia pôvodných zariadení) z celého sveta! Švajčiarsky Luzern bol počas 20. – 23. februára svetovým centrom „špičkovej digitálnej tlače & finálnych úprav“. 6 000 návštevníkov z viac ako 50 krajín vycestovalo na podujatie Hunkeler Innovationdays 2017, ktoré sa stalo jedným z najvýznamnejších miest pre stretnutia a vynikajúcou komunikačnou platformou v rámci svojho odvetvia pre skupinu Mondi a jej zákazníkov.

Inovatívni. Každý deň. NEUJET® – dáva vysokorýchlostnej atramentovej tlači novú úroveň

Vo švajčiarskom Luzerne bol predstavený NEUJET® – najnovší prírastok do portfólia vysokorýchlostnej atramentovej tlače. „Veľmi sme sa tešili našej, už v poradí štvrtej, účasti na Hunkeler Innovationdays, keďže sme tu ponúkali možnosť nahliadnuť do našich najnovších papierov určených na vysokorýchlostnú atramentovú tlač, NEUJET® matte premium, NEUJET® silk a NEUJET® silk premium,“ hovorí Johannes Klumpp, marketingový a obchodný riaditeľ divízie Mondi Uncoated Fine Paper. „Portfólio papierov NEUJET® je nová generácia papierov skupiny Mondi určených na vysokorýchlostnú atramentovú tlač optimalizovaných pre sýte a stredne sýte odtiene, direct mailing, grafiku a kníhtlač,“ hovorí J. Klumpp. Na návštevníkov urobila veľký dojem ukážka zakladačov NEUJET® vyrobených na vysokorýchlostných atramentových tlačiarňach, akými sú Ricoh Pro- VC60000, Canon Océ Colorstream, HP T-series, Screen Truepress Jet520HD, Xerox Impika a pod.

Profesionálna tlač. Každý deň. Ukážky kvality tlače naživo

Na veľtrhu Hunkeler Innovationdays mali návštevníci možnosť naživo zažiť kvalitu tlače na papieroch spoločnosti Mondi určených na vysokorýchlostnú atramentovú tlač počas ukážok tlače. Spoločnosť Ricoh použila papiere NEUJET® silk, papier DNS high-speed inkjet NF bol potláčaný na stroji Xerox Brenva a spoločnosť HP tlačila časopis vysokej kvality na papieri NEUJET® silk premium.

Čítať celý článok

 

Príbuzná téma

Pridaj komentár

Top