∷ Z aktuálneho vydania

MOTIONCUTTER: LASEROVÝ VÝSEK PLNÝ FANTÁZIE

Predstavte si zariadenie, ktoré vie urobiť výsek do najmenších detailov, ryhovanie, gravírovanie, performáciu, mikroperformáciu, či výsek na samolepky v jednom kroku. Presne takéto zariadenie je novinka MOTIONCUTTER
od Konica Minolta.

Každý profesionálny tlačiar vie, že kvalitne tlačiť dnes nestačí. Čoraz dôležitejšie je aj zušľachťovanie výtlačkov a dokončovacie služby. Konica Minolta to veľmi dobre vie, a preto svoju pozornosť okrem produkčných zariadení sústredila
aj na dokončovacie zariadenia. Takým je aj novinka MOTIONCUTTER od nemeckej spoločnosti themediahouse, ktorú na Slovensku predáva Konica Minolta. Ku vlajkovej lodi Konica Minolta KM-1e, zušľachťovacím zariadeniam značky MGI tak pribudol ďalší silný partner.
„Ide o inovačný laserový výsek, ktorým nahradíte hneď niekoľko zariadení. Počas jedného kroku totiž dokáže MOTIONCUTTER urobiť výsek do najmenších detailov presne podľa vašich potrieb a fantázie,“ konštatuje Peter Pristach, špecialista technickej podpory Konica Minolta.
Už nepotrebujete byť limitovaný náročným konvenčným výsekom v podobe drahých základných foriem, ktoré neraz stoja stovky eur a na ktoré musíte niekoľko dní či týždňov čakať. MOTIONCUTTER dokáže výsek urobiť okamžite. Stačia vám k tomu presné grafické podklady v súlade s heslom: „Vymysli, namodeluj a vyrež.“ Príprava na výsek sa tak skrátila z dní na minúty. „Okrem úspory času a financií táto novinka dokáže vyrezať všetky požadované výseky, ktoré pri konvenčnom spôsobe neurobíte. Od jednoduchých technických strihov až po náročné výseky plné detailov. Nie ste už tak limitovaní technikou, ale iba svojou fantáziou,“ konštatuje Peter Lauko, obchodný manažér pre produkčnú tlač Konica Minolta Slovakia.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore