∷ Z aktuálneho vydania

Multifunkcia do každej kancelárie

PP 4/2023

Odolné multifunkčné farebné tlačiarne pre formát A4 pripojené ku cloudu na zjednodušenie tlače a skenovania.

Séria Canon i-SENSYS MF650

Je navrhnutá pre malé až stredné podniky alebo jednotlivcov, ktorí pracujú na diaľku, a ponúka rýchle a spoľahlivé multifunkčné farebné tlačiarne pre formát A4. Spĺňa aj tie najnáročnejšie potreby kancelárií fungujúcich v digitálnom priestore a zároveň tých, ktoré sa nezaobídu bez potreby tlačiť či skenovať dokumenty,
samozrejme, v čo najkratšom čase. Tento typ zariadenia nájde svoje uplatnenie v kanceláriách a domácnostiach, kde je predpokladaná vyťaženosť tlače od 250 do 2500 strán za mesiac.

Obrovskou výhodou radu MF650 ale aj radu MF750, ktorý si ešte v nasledujúcich riadkoch spomenieme, je duplexné ADF, teda jednopriechodové obojstranné skenovanie cez ADF podávač. Táto schopnosť je vítaná najmä pri potrebe skenovania väčšieho množstva dokumentov. Jediné, čo je potrebné urobiť, je vložiť hárky do podávača a vďaka tomu, že ide o jednoprechodové skenovanie, naskenuje obe strany bez nutnosti otáčania. U radu MF750 je to už akýmsi štandardom, no u MF657Cdw ide práve o „vychytávku“, ktorá tento model odlišuje od nižších modelov v rámci svojho radu. Oba tieto rady taktiež spája schopnosť natívnej cloudovej konektivity, čo znamená, že po správnom nakonfigurovaní je prístup na cloud (One Drive, Drop Box či Google Drive) priamo pod ikonkou na displeji. Tak je možné skenovať a tlačiť dokumenty priamo do cloudu alebo z neho.

Nadštandardná funkcia pripojenia ku cloudu je kompatibilná so službami Google Drive, Dropbox a OneDrive, vďaka čomu môžete rýchlo tlačiť a skenovať priamo do cloudu alebo z neho.

Zariadenie takisto umožňuje vďaka mobilnému pripojeniu prostredníctvom aplikácií Canon PRINT Business, AirPrint (Apple) a Mopria (Android) tlačiť priamo z telefónu, nech už ste kdekoľvek. Dá sa však pripojiť aj cez USB, LAN konektor a Wi-Fi jednoducho a cez pár ťuknutí na dotykový panel. Ten je dostatočné veľký na to, aby umožňoval pohodlné ovládanie a na množstvo činností nie je dokonca potreba prepojenia s počítačom. Stačí použiť USB zariadenie alebo smartfón.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore