∷ Z aktuálneho vydania

NA ATRAMENTOVÚ TLAČ varioPRINTiX prechádzajú firmy z celej Európy, Stredného východu aj Afriky

Sofistikované atramentové archové produkčné tlačiarne VarioPrintiX, ktoré spoločnosť Canon predstavila v apríli, sa už dočkali prvých inštalácií. Objednávky prichádzajú z celej Európy, Stredného východu aj Afriky. Zákazníkom dokážu dopomôcť k ďalšiemu vylepšeniu ich pozície na trhu, a to vďaka kvalite a spoľahlivosti produkcie bez kompromisov, či širokej škále možných aplikácií.

„Sme nadšení, ako pozitívne bola séria VarioPrintiX na trhu komerčnej tlače ihneď po predstavení prijatá. Prioritou spoločnosti Canon je zabezpečiť pri vývoji našich produktov, aby vyhovovali požiadavkám trhu a ponúkali zákazníkom najvyššiu kvalitu obrazu, produktivitu a spoľahlivosť. Zároveň chceme, aby sa už zákazníci nemuseli rozhodovať medzi hospodárnosťou a rozmanitosťou aplikácií,“ hovorí Peter Wolff, viceprezident divízie Production Printing Products (PPP), EMEA Commercial Printing spoločnosti Canon Europe.

Zákazníci z oblasti komerčnej tlače a poskytovatelia online tlače v regióne EMEA menujú ako hlavné dôvody, prečo sa rozhodli investovať do tlačového riešenia VarioPrintiX – rýchlosť tlače viac ako 9 000 strán SRA3 za hodinu na širokú škálu médií, vrátane ofsetového natieraného papiera s gramážou od 90 do 350 g/m2 a prevádzkyschopnosť viac ako 90 % času bez nutnosti každodennej kalibrácie, s ktorou úzko súvisí úspornosť. Niektorí z nich navyše rovno zvažujú nákup ďalších strojov z tohto radu.

Čítať celý článok

 

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore