∷ Z aktuálneho vydania

NAUTILUS®, odpoveď Antalis na rastúci dopyt po recyklovaných papieroch

Ľudia sa čoraz viac zaujímajú o svet okolo seba, globálne výzvy sa stávajú našimi osobnými a snaha o udržateľný životný štýl nás núti citlivejšie vnímať aj iné hodnoty produktov, ako len cenu a kvalitu. S efektívnym využívaním prírodných zdrojov a zapojením sa spoločností do obehového hospodárstva súvisí i zvýšený dopyt po recyklovaných papieroch.

Antalis, ako popredný európsky distribútor papiera, obalových riešení a produktov pre podporu vizuálnej komunikácie, tieto zmeny na trhu víta a ako odpoveď na silnejúci dopyt po recyklovaných papieroch rozšíril svoje portfólio “zelených“ produktov o rad recyklovaných papierov NAUTILUS® od spoločnosti Mondi.

 Antalis a Mondi podpísali globálnu dohodu o distribúcii značky NAUTILUS®

Vďaka tejto novej distribučnej zmluve spoločnosť Antalis posilňuje svoju vedúcu pozíciu v poskytovaní alternatív trvalo udržateľnej produkcie na trhu.

„Sme potešení touto novou distribučnou zmluvou. Veríme, že Mondi má správny produkt i zázemie, aby sa stal lídrom na trhu v segmente recyklovaných nenatieraných papierov. Sme presvedčení, že s papiermi NAUTILUS® môžeme presadzovať výhody používania recyklovaného papiera,“ povedal Xavier Jouvet, riaditeľ marketingu a nákupu spoločnosti Antalis.

Johannes Klumpp, riaditeľ marketingu a predaja Uncoated Fine Paper skupiny Mondi Group, ďalej dodáva: „Antalis je globálna spoločnosť so silnými vzťahmi s agentúrami a vlastníkmi značiek. To nám umožní rýchle prijatie značky NAUTILUS® a šírenie trvalo udržateľných riešení v oblasti papiera. Úzka spolupráca nám umožní ďalej rozširovať trh s grafickými recyklovanými papiermi.“

 Papier so silným environmentálnym kreditom.

Všetky grafické papiere v novom rade Mondi NAUTILUS® sú nenatierané a vyrobené zo 100% recyklovaného papiera. Spĺňajú najvyššie štandardy udržateľnosti, podložené certifikáciami FSC, Blue Angel a EU Ecolabel. V Green star systéme spoločnosti Antalis dosahujú papiere NAUTILUS® najvyššie, päť hviezdičkové hodnotenie.

Grafické papiere NAUTILUS® sú dostupné v dvoch prevedeniach: SuperWhite a Classic. Obe ponúkajú prvotriedne výsledky v oblasti kvality tlače i prezentácie environmentálneho odkazu vašej značky. Je teda len na vás, aby ste si zvolili medzi vysoko bielym prevedením NAUTILUS® SuperWhite (CIE 150), alebo uprednostňujete prirodzený odtieň a autentický vzhľad recyklovaných papierov v prevedení NAUTILUS® Classic.

Antalis

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore