∷ Z aktuálneho vydania

Návrat ikonických značiek!

PP 4/2023

ANTALIS CZ A SK VSTUPUJE DO SEGMENTU veľkoformátových tlačových zariadení!

Antalis pokračuje v posilňovaní svojej pozície na Európskom trhu vizuálnej komunikácie. Zatiaľ, čo v minulom období sa Antalis, akvizíciou niekoľkých španielskych a nemeckých spoločností pôsobiacich v oblasti priemyselných obalových riešení, zameral skôr na segment packaging, aktuálne sústreďuje svoju pozornosť na budovanie pozícií v segmente vizuálnej komunikácie, ktorý považuje do budúcna za kľúčový. Ako súčasť tejto stratégie prevzal Antalis v polovici roku 2023 najväčšieho poľského distribútora produktov vizuálnej komunikácie a technológií, skupinu Integart.

Integart pôsobil na poľskom, českom a slovenskom trhu od roku 1994 ako distribútor veľkoformátových tlačových zariadení a materiálov pre interiérový dizajn, signmaking a ďalšie oblasti vizuálnej komunikácie. Generálny riaditeľ Antalis v Českej republike a na Slovensku Juraj Palčinský dodáva: „Akvizíciou skupiny Integart, naše krajiny získavajú prístup k novým materiálom, dodávateľom a hlavne vstupujú do nového segmentu veľkoformátových tlačových zariadení. V neposlednom rade naše tímy posilnilo množstvo 

vysokokvalifikovaných profesionálov s bohatými odbornými znalosťami, ktorí nám pomôžu naďalej sa rozvíjať a rásť v tomto segmente.

Ponuka rozšírená o nové značky, ako Avery, Neschen, tlačové technológie HP, rezacie a univerzálne plotre Summa, laminátory a rezačky Kala a množstvo ďalších produktov, aplikačných zariadení a služieb, umožňuje Antalisu prinášať na trh inovácie a zároveň vytvára priestor pre rast a nové príležitosti. Viac informácií o rozšírenej ponuke Antalis nájdete na www.antalis.sk.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore