∷ Z aktuálneho vydania

NECHAJTE ZA SEBA PREHOVORIŤ PAPIER Vyzdvihnite svoju jedinečnosť na dizajnovom papieri

Patríte k spoločnostiam, ktoré majú radi inovácie, sledujú trendy a snažia sa na trh prinášať nové produkty? Alebo ste naopak tradičná spoločnosť ponúkajúca svoj stály sortiment produktov, ktoré sú symbolom kvality?

Či už patríte do prvej alebo druhej skupiny, ste jedinečnou spoločnosťou, ktorá sa snaží vyniknúť v konkurenčnom prostredí. A práve správne zvolený papier, ktorý použijete na svoju obchodnú korešpondenciu alebo projekty, ktoré realizujete, môže hovoriť za vás. Vyberte si zo širokého sortimentu výnimočných dizajnových papierov od spoločnosti Europapier práve ten, s ktorým dosiahnete požadovaný efekt. Aby sme vám to uľahčili, vybrali sme pár špeciálnych noviniek, s ktorými zažiarite.

Pergraphica® Infinite Black – nekonečné možnosti čiernej

Obľúbený rad prémiových papierov Pergraphica® od výrobcu Mondi už určite mnohí poznáte. Pôvodne pozostával z troch odtieňov bielej farby s hladkým a drsným povrchom. Aktuálne sme rozšírili portfólio o Pergraphica® Ivory Rough 1.5, volumenózny papier ideálny pre knižnú produkciu a Pergraphica® Infinite Black, prírodný čierny papier navrhnutý na výrobu luxusných obalov.

„Pergraphica® Infinite Black je hodvábny, obláčkovitý čierny papier ponúkajúci nespočetne veľa možností, ako popustiť uzdu kreativite v produkcii i v spracovaní,“ opisuje papier Zuzana Jakubíková, produktová špecialistka pre dizajnové papiere. Medzi základné vlastnosti tohto výnimočného papiera patrí vysoká elasticita vlákna, zníženie lámavosti na ohyboch, výborné povrchové vlastnosti a minimálna migrácia pigmentov na biele povrchy či zabalený produkt.

Papier Pergraphica® Infinite Black má certifikát pre styk s potravinami, neobsahuje uhlíkové pigmenty / farbivá a teda nedochádza k oxidácii metalických fólií. Tieto ideálne vlastnosti spolu s jeho krásnou prirodzenou čiernou farbou ho predurčujú na rôzne možnosti aplikácií, ako napr. výroba obalov, knižných obalov a predsádok, pozvánok, vizitiek a mnoho ďalších. Vďaka svojej pevnosti v ohybe je ideálny aj na výrobu kvalitných papierových tašiek. Pergraphica® Infinite Black je exkluzívne dostupný v spoločnosti Europapier v škále plošných hmotností od 120 do 350 g/m2. Ponúka široké možnosti tlače a spracovania ako je ofset (konvenčný, UV), digitálna laserová i atramentová tlač, sieťotlač, razba horúcou fóliou, laminovanie, lakovanie, razba, 3D razba, gravírovanie a rezanie laserom, skladanie. K dispozícii sú aj certifikáty FSC®, ISEGA a EU Ecolabel.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore