∷ Z aktuálneho vydania

Networking na RAŇAJKOVOM DIZAJN MENU v Europapieri

Spoločnosť Europapier Slovensko spolu s partnermi srdečne privítala hostí na raňajkách plných čerstvých noviniek a vizuálnych lahôdok z oblasti reklamy, marketingu, médií, print produkcie a fashion. Obľúbený event RAŇAJKOVÉ DIZAJN MENU sa konal v piatok 21.9.2018 v budove Europapier Slovensko. Zaujímavý program už 5. ročníka si vychutnali kreatívni ľudia, grafickí dizajnéri, accounti, produkční z reklamných agentúr, módni návrhári, blogeri, tlačiari, freelanceri, fotografi, študenti a mnohí ďalší.

V úvodnej prezentácii predstavila Katarína Hendrichovská, produktová špecialistka spoločnosti Europapier Slovensko, kreatívnu, krásnu a očakávanú kolekciu dizajnových papierov na sezónu 2018/2019. Štedrý dizajnový sortiment zhmotnený v kolekcii obsahuje viac ako 250 papierových kvalít, preto sa spoločnosť Europapier rozhodla pre zmenu z jednej, na dve vzorkovnice, ktoré sú súčasťou väčšieho a starostlivo vybraného boxu. Vzorky sú rozdelené do šiestich kategórií, ktoré odhaľujú používateľovi najlepší výber dizajnových papierov a predstavujú nekonečné možnosti pre kreatívne projekty. Sú to hladké, farebné, štruktúrované, metalické, transparentné a syntetické papiere. Na RAŇAJKOVOM DIZAJN MENU boli jednotlivo predstavené novinky, papiere, ktoré sú zamerané ekologicky, luxusne, prémiovo, či industriálne. Nová dizajnová kolekcia podporuje profesionálnych grafických dizajnérov najspoľahlivejším nástrojom, pomocou ktorého sa môžu dívať, dotýkať sa a cítiť, a čo je najdôležitejšie, inšpirovať sa tým, ako by mohli vyzerať ich budúce projekty.

Vitajte vo svete dizajnových papierov

Výber témy papier tento krát padol na značky Munken a Arctic Volume. Oba rady sú zastúpené v novej dizajnovej kolekcii a v sortimente spoločnosti Europapier Slovensko. Jana Rakúsová, zodpovedná za Business development Arctic Paper, predstavila aktuálnu kampaň SURFACES na papieri Arctic Volume.

Arctic Volume je natieraný dizajnový papier s charakteristickým, prírodným pocitom. Vyrobený pre dnešnú ambíciu tvoriť profesionálne. Zákazníci požadovali prirodzený povrch s dokonalou presnosťou v tlači, preto výrobca Arctic Paper vyvinul rad papierov Arctic Volume. Je prvou voľbou pre vysoko-kvalitatívne projekty a je ideálnym základom pre sofistikovanú fotografiu. Je dostupný v troch odtieňoch White, HighWhite a Ivory.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore