Tlačové správy - Polygrafia

Nová generácia chytrých A3 multifunkcií OKI radu MC800

OKI na slovenský trh uviedla nové modely MC853 a MC873 formátu A3 s mnohými používateľsky prívetivými funkciami, rýchlym skenerom a zárukou na 3 roky so servisom u zákazníka.

Multifunkcie OKI MC853 a MC873 prinášajú úspornú LED technológiu na tlač aj skenovanie s funkciami a výkonom profesionálnych kopírovacích zariadení, no bez potreby pravidelnej údržby zo strany odborného servisu. Zariadenie plne uspokojí potreby malých až stredných spoločností a veľkých pracovných skupín. Vďaka prítomnosti otvorenej platformy sXP (smart Extendable Platform) je možné navyše zariadenie jednoducho integrovať do vnútorných procesov a prepojiť so systémami na správu dokumentov.

Ergonomický dizajn, používateľská prívetivosť a vstavaná platforma sXP z týchto zariadení robia vhodnú voľbu na prevzatie kontroly nad procesmi v rámci workflow dokumentov. Dizajnové novinky majú prispôsobiteľný dotykový ovládací panel s uhlopriečkou 7″ (17,5 cm), kde je možné jednoducho nastaviť často používané tlačové, skenovacie a kopírovacie úlohy na jednoduchý prístup, pričom nechýba obsiahly pomocník s názornými sprievodcami.

 

Tlačovú správu v plnom znení si môžete prečítať TU.

 

 

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore