∷ Z aktuálneho vydania

Nové technológie posúvajú tradičnú tlač do 21. storočia

PP 4/2022

Trendy v oblasti tlače sa výrazne menia a tlačiarne musia stále flexibilnejšie reagovať na požiadavky svojich klientov. Či už ide o služby v rámci výroby obalov, časopisov, alebo napríklad pri spracovaní zákaziek s čoraz s menším nákladom tlače.

Digitálna prevádzka so špičkovými technológiami. Tak by sa dala v kocke charakterizovať náplň činnosti spoločnosti 1. Dejvická, ktorá patrí medzi najlepšie vybavené veľkoformátové prevádzky v rámci
strednej Európy. Na ploche 3 500 metrov štvorcových sa tu realizuje výroba vizitiek, letákov, brožúr, PVC bannerov, reklamných dosiek, billboardov, bigboardov, plagátov, samolepiek, rovnako ako aj tlač
a realizácia POP a POS systémov a tlač obalových materiálov. Okrem digitálnej tlače a dokončenia zákazky v malom aj vo veľkoformáte, ponúka aj moderné nástroje na čele s online projektom Vyrobapro.cz. Úplnou novinkou je unikátny 3D creator Creatbox.cz, v ktorom si môže zákazník priamo v internetovom prehliadači sám namodelovať vlastnú krabičku. Spoločnosť sa ďalej zameriava na odborné inštalácie vonkajšej reklamy po celej Českej republike. Medzi jej zákazníkov patria predovšetkým reklamné agentúry.

Náš obchodný tím sa snaží vytvoriť trvalý vzťah so zákazníkom, ktorý je založený na serióznej spolupráci a individuálnom prístupe k riešeniu každej požiadavky. Tlač realizujeme pre český…čítať viac »

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore