∷ Z aktuálneho vydania

Novinky Arjowiggins Creative Papers

Arjowiggins výrazne rozširuje svoju ponuku kreatívnych papierov.

Antalis, ako popredný distribútor kreatívnych papierov na slovenskom a českom trhu, prináša tento rok celý rad noviniek z produkcie Arjowiggins Creative Papers. Výraznou inováciou prešli hlavne značky: Conqueror, Keaykolour, Pop´Set a Curious Metallics.

Vyjadrenie každej kreatívnej túžby

Keď kreatívci vyberajú papier pre svoje projekty, ich najčastejším hlavným kritériom býva farba. A práve v šírke a štruktúre ponúkaných farieb nastali v tomto roku najvýraznejšie zmeny. Pri vývoji nových farieb bola pozornosť venovaná nie len módnym trendom, ale tiež vzájomnej kombinovateľnosti a zladeniu farebných tónov v rámci celého portfólia. Dizajnéri tak dostávajú do rúk ucelené palety farieb, ktorých vzájomným kombinovaním a dopĺňaním získajú nekonečné možnosti kombinácií sofistikovaných a harmonických farebných tónov.

Stavba farieb

Pri značkách ako Keaykolour, či Curious Metallics, pristúpil výrobca k rozdeleniu portfólia do hlavných skupín, v rámci ktorých sú si farby najpríbuznejšie. Farby v rámci každej skupiny sú si blízke, čo zaručuje ich prirodzene jednoduchú a dokonalú kombinovateľnosť. Avšak, majstrovstvo a cit, s ktorým je celé portfólio zostavené, zaručuje kompatibilitu a možnosť zladenia i s farbami z iných skupín.

Paleta nenatieraných farebných kartónov Keaykolour bola rozšírená z doterajších 20 až na 48 farieb, ktoré sú teraz rozdelené do 9 hlavných, navzájom kombinovateľných skupín. Farebná škála papierov s rafinovaným metalickým povrchom, Curious Metallics, prichádza tento rok posilnená o 15 nových nadčasových farieb, čím sa celková ponúkaná paleta rozšírila na 30 farieb a odtieňov, rozčlenených do 8 hlavných skupín. V rozšírenej palete Curious Metallics nájdeme chladné farebné odtiene ako Aloe a Aquamarine ale aj hlbokú čiernu farbu Night, ktorá je temná ako noc a sýta ako obsidián. Ikonická značka Conqueror dostala posilu v podobe troch nových nadčasových odtieňov šedej – Feather, Pencil a Cartridge. Nová paleta Conqueror plne korešponduje s neutrálnym zaradením značky, ktorej farebná škála siaha od bielej po krémovú a od šedej po čiernu.
Za zmienku tiež stojí značka Pop´Set, po novom dostupná v 34 farebných odtieňoch.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore