Ste tu
Home∷ Z aktuálneho z vydaniaNový model roll to roll

Nový model roll to roll

Je zrejmé, že ak chcete v súčasnosti na trhu uspieť, musíte inovovať a stále prinášať niečo nové. Konica Minolta to veľmi dobre vie, a preto uvádza na slovenský trh nový model obľúbeného a spoľahlivého roll to roll zariadenia. Kombinuje to najlepšie z predchádzajúceho modelu a súčasne prináša niečo nové. Nájdete ho pod označením AccurioLabel 190.

Novinka v sebe skrýva niekoľko prekvapení. Na prvý pohľad vám udrie do očí veľká dizajnová zmena ako
aj niekoľko ďalších vychytávok. To však nie je všetko. Najdôležitejšou zmenou oproti predchádzajúcemu
modelu sú nové navíjače a odvíjače. Práve tie sú popri tlači základnou a dôležitou súčasťou zariadenia. Veď vďaka roll to roll dosiahnete veľmi kvalitnú farebnú tlač produktov porovnateľnú s ofsetom, s výrazne nižšou dobou prípravy tlače a nízkou produkciou odpadu. Novinka má v sebe zabudované navíjače a odvíjače od známej nemeckej firmy, ktorá sa dlhodobo špecializuje na dokončovacie zariadenia. Preto oceníte automatické zarovnávanie rolky. Sami dobre viete, že aj malý posun rolky v zariadení môže spôsobiť nepríjemnosti. Často musíte prerušiť tlač a manuálne zarovnať rolku. Teraz sa o to stará automat. Ďalšou vychytávkou nových roliek sú jednoduché rozrezy, ktoré uľahčia následnú prácu s vytlačenými rolkami. Veľká výhoda nových nemeckých navíjačov a odvíjačov je aj v tom, že dokončovacie stroje na zlatú razbu, sieťotlač, lamino alebo výrezy sa dajú pripojiť priamo k zariadeniu. Už viac nemusíte prenášať vytlačenú rolku do dokončovacieho zariadenia. Čaká vás menej prácnosti, väčšia rýchlosť vybavenia zákazky a komfort.

Zvládne akýkoľvek kreatívny nápad

Pri prvom pohľade na zariadenie AccurioLabel 190 môže zaujať aj podsvietený a presklený stôl. Vďaka nemu presne vidíte, čo tlačíte. Veď aj malá nepozornosť pri tlači môže znehodnotiť celú zákazku. Podsvietený pracovný stôl je
tak praktickým pomocníkom.

Konštrukčne nový model roll to roll patrí medzi cenovo dostupné, obľúbené a spoľahlivé zariadenie. Dokazuje to viac ako 50 inštalácií zariadenia po celej Európe. Profesionálni tlačiari oceňujú najmä širokú škálu potlačiteľnosti a schopnosť popasovať sa aj s kreatívnymi nápadmi svojich klientov.

Ak sa pozrieme na samotné tlačové zariadenie, zistíme,
že je rovnaké ako pri predchádzajúcom modeli. Kvalita tlače, na ktorú ste od Konica Minolta zvyknutí, je tak zachovaná.
„Novinka disponuje kvalitnou laserovou tlačou vo vysokom rozlíšení, výborne drží na povrchu, nestiera sa, neodliepa a farby sú dostatočne sýte a jemné od prvej etikety po poslednú. Precízne nastavenie umiestnenia obrazu je stabilné počas celej tlačovej úlohy, čo umožňuje bezproblémovú aplikáciu dokončovacích prác, ako je nanesenie 3D lakov, plošné lakovanie, zlatá či reliéfna razba,“ hovorí Peter Lauko, obchodný manažér pre produkčnú tlač spoločnosti Konica Minolta.

Čítať celý článok

Príbuzná téma

Pridaj komentár

Top