Ste tu
HomeEdície časopisuEdície 2018Nový vzhľad papierov Mondi

Nový vzhľad papierov Mondi

Mondi opätovne uvádza na trh papiere značky IQ ako „The Intelligent Paper Brand“,

Ako zabezpečiť, aby farebnosť výtlačkov pri tlači v rôznych tlačiarňach bola čo najpodobnejšia? Ďalšia „večná polygrafická téma“!

Mondi, medzinárodná spoločnosť vyrábajúca obaly a papier, dáva úplne nový vzhľad svojim kancelárskym papierom a papierom na profesionálnu tlač značky IQ. Koncepcia značky IQ sa točí okolo „inteligencie“ a čo to predstavuje, je byť inteligentným riešením papiera, ktoré ponúka správnu odpoveď na všetky potreby, od ofsetovej po digitálnu tlač. Papiere značky IQ kombinujú túto všestrannosť s 99,99 %-nou bezproblémovou priechodnosťou.

Od svojho uvedenia na trh v roku 2001 si papiere IQ vybudovali silné povedomie o značke a v súčasnosti sú podľa prieskumu spoločnosti EMGE, Cut-Size Benchmarking Survey 2016 na druhom mieste v oblasti povedomia o značke pre celú Európu. Spoločnosť Mondi stavia na tejto vysokej úrovni povedomia o značke prostredníctvom oživenia imidžu značky IQ. Toto v sebe zahŕňa nové logo, nové navrhnuté obaly balíkov papiera a nové obchodné a marketingové nástroje. „IQ je už jednou z najznámejších značiek papiera v Európe,“ hovorí Johannes Klumpp, marketingový a obchodný riaditeľ divízie Mondi Uncoated Fine Paper. „Naším úsilím je teda zachovať jej vysoký štandard a tiež zdôrazniť veľkú všestrannosť tohto portfólia: Existuje IQ na každú technológiu tlače a na každý účel. Či už ide o kancelársku alebo profesionálnu tlač, IQ má pre vás riešenie.

Čítať celý článok

Príbuzná téma

Pridaj komentár

Top