∷ Z aktuálneho vydania

Nový vzhľad papierov Mondi

Mondi opätovne uvádza na trh papiere značky IQ ako „The Intelligent Paper Brand“,

Ako zabezpečiť, aby farebnosť výtlačkov pri tlači v rôznych tlačiarňach bola čo najpodobnejšia? Ďalšia „večná polygrafická téma“!

Mondi, medzinárodná spoločnosť vyrábajúca obaly a papier, dáva úplne nový vzhľad svojim kancelárskym papierom a papierom na profesionálnu tlač značky IQ. Koncepcia značky IQ sa točí okolo „inteligencie“ a čo to predstavuje, je byť inteligentným riešením papiera, ktoré ponúka správnu odpoveď na všetky potreby, od ofsetovej po digitálnu tlač. Papiere značky IQ kombinujú túto všestrannosť s 99,99 %-nou bezproblémovou priechodnosťou.

Od svojho uvedenia na trh v roku 2001 si papiere IQ vybudovali silné povedomie o značke a v súčasnosti sú podľa prieskumu spoločnosti EMGE, Cut-Size Benchmarking Survey 2016 na druhom mieste v oblasti povedomia o značke pre celú Európu. Spoločnosť Mondi stavia na tejto vysokej úrovni povedomia o značke prostredníctvom oživenia imidžu značky IQ. Toto v sebe zahŕňa nové logo, nové navrhnuté obaly balíkov papiera a nové obchodné a marketingové nástroje. „IQ je už jednou z najznámejších značiek papiera v Európe,“ hovorí Johannes Klumpp, marketingový a obchodný riaditeľ divízie Mondi Uncoated Fine Paper. „Naším úsilím je teda zachovať jej vysoký štandard a tiež zdôrazniť veľkú všestrannosť tohto portfólia: Existuje IQ na každú technológiu tlače a na každý účel. Či už ide o kancelársku alebo profesionálnu tlač, IQ má pre vás riešenie.

Čítať celý článok

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore