∷ Z aktuálneho vydania

Nový vzorkovník papierov BIO TOP 3®

Aktuálne je v Európe k dispozícii mimoriadne originálny vzorkovník papierov BIO TOP 3® vyrábaných spoločnosťou Mondi, ktorý bol vytvorený s ohľadom na potreby kreatívneho priemyslu. Ako veľmi dobre známa značka papierov s 28-ročnou históriou sú papiere BIO TOP 3® široko uznávané ako prémiové, nenatierané, prírodne biele papiere s najlepším environmentálnym profilom vo svojej triede. Nový vzorkovník s témou „by Nature“, zdôrazňuje kvalitu
a všestrannosť portfólia BIO TOP 3® a zároveň podčiarkuje jeho čistý a autentický vzhľad.

„Nie je to odtieň, je to postoj“ – je slogan papierov BIO TOP 3® .

Nový vzorkovník má veľa toho, čo chce odkázať. V časti s názvom „Inšpirovaný prírodou“ prináša ofsetovou technológiou tlačená kniha nádherné vzorky farebnej Nový vzorkovník má veľa toho, čo chce odkázať. V časti s názvom „Inšpirovaný prírodou“ prináša ofsetovou technológiou tlačená kniha nádherné vzorky farebnej a reliéfnej tlače. Ďalšia časť s názvom „Všestranný ako príroda“, ktorá je prišitá k obálke knihy, jasne vysvetľuje všestranné použitie a výhody papierov BIO TOP 3® v oblastiach, akými sú firemná komunikácia, knižná tlač, obaly a iné. Jutta Wacht, art riaditeľ v reklamnej agentúre Say Say Say, Inc., ktorá vzorkovník navrhla, vysvetlila koncepciu pozostávajúcu z dvoch častí: „Všestranné využitie papierov BIO TOP 3® a ich prírodne biely odtieň nás inšpiroval k vytvoreniu viacrozmerného vzorkovníka, ktorý pozostáva z praktickej časti, zachytávajúcej vizuálne prístupným spôsobom všestrannosť aplikácií, a z emocionálnej časti – z oddeliteľnej časti – ktorá zobrazuje najzaujímavejšie krajiny na Zemi a jej dokonalé farebné odtiene, ktoré vzdávajú hold prírodne bielemu odtieňu papierov BIO TOP 3®.” V kontakte s potrebami dizajnérov a tlačiarov, ktorí sú ohľaduplní k životnému prostrediu, profesionálni dizajnéri, tlačiari a vydavatelia, ktorí pre svoje projekty hľadajú autentický, prirodzený a udržateľný vzhľad, nájdu v portfóliu papierov BIO TOP 3® všetko, čo potrebujú.

Mondi ponúka

• BIO TOP 3® next vo veľkých formátoch a v kotúčoch pre profesionálov v oblasti digitálnej, preprintovej a ofsetovej tlače;
• BIO TOP 3® high-speed inkjet vo forme kotúčov pre plne farebné aplikácie vysokorýchlostnej atramentovej tlače so špeciálnou povrchovou úpravou;
• BIO TOP 3® extra pre všetky potreby trvalo udržateľnej kancelárskej tlače;
• Obálky BIO TOP 3® envelopes, ktoré svojím odtieňom ladia s papiermi.

Referencie

Vzorkovník bol vytlačený v Rakúsku spoločnosťou Holzhausen Druck GmbH. Hannes Fauland Jr., Customer Service v Holzhausene, žasol nad výsledkami dosiahnutými s týmto papierom a nad jeho potlačou:
„Vzorkovník BIO TOP 3® je výnimočne krásny. Papier je skutočne výnimočný pri jeho potlači – použili sme bežnú ofsetovú tlač. Ukážku vzorkovníka som nechal v zasadacej miestnosti a prezrel si ju jeden z mojich pravidelných zákazníkov. Je už rozhodnutý, že na svoju ďalšiu knihu použije papier BIO TOP 3®.”

Luděk Lorenc, výrobný riaditeľ tlačiarní PB tisk, je presvedčený o výhodách tohto papiera: „Naše tiskárna vytiskla knihu Kmeny na BIO TOP 3® next. Papír byl vybrán na základě požadavku nakladatele. BIO TOP 3® next se stal ideálním papírem pro tento projekt díky přírodnímu odstínu, volumenu a bezproblémové průchodnosti strojem. Papír jsme zařadili do našeho vzorníku materiálů pro knižní tisk“.

Udržateľný. Každý deň.

Okrem svojho jedinečného prírodného odtieňa a vysokého volúmenu majú papiere BIO TOP 3® zároveň dokonalý environmentálny profil, ktorý osloví tých, ktorí v komunikácii hľadajú dôveryhodnosť a autenticitu. Papiere sa vyrábajú bez použitia chlóru (TCF) a bez optických zjasňovačov (OBAs), aby si zachovali svoj prirodzene biely odtieň a príjemný pocit nenatieraného papiera. Vyrábajú sa výlučne v závode Mondi Neusiedler v Rakúsku, certifikovanom podľa certifikácie ISO 14001 a zo zdrojov s FSCTM certifikáciou. Papiere BIO TOP 3® sú súčasťou radu Green Range spoločnosti Mondi a získali certifikácie EU Ecolabel, ako aj Austrian Ecolabel a sú dostupné aj ako CO2 neutral.

BIO TOP 3® je prémiový, prírodne biely, nenatieraný papier inšpirovaný prírodou, ktorý na akýchkoľvek tlačových materiáloch tlmočí prirodzený a udržateľný postoj.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore