PolyGrafikUm 2019

O konferencii

Konferencia PolyGrafikUm mieri do Prahy

Úspešný formát konferencie PrintProgress, ktorý organizuje vydavateľstvo VELDAN na Slovensku, v Trnave, má už za sebou 4 ročníky. V upravenej podobe ho vydavateľstvo v spolupráci so Svazem polygrafických podnikatelů prináša aj do susedných Čiech pod názvom PolyGrafikUm. Už 11. júna sa v kongresovej sále veľtržných priestorov PVA Expo, v Prahe, stretnú manažéri polygrafických a kreatívnych podnikov, tlačiari a priaznivci tohto odvetvia, aby získali inšpiratívne a užitočné informácie z branže. Pre účastníkov pripravujeme zaujímavý program pod heslom „Synergie inspirací a trendů“, ktorý bude rozdelený do dvoch hlavných blokov. Keďže vo svete polygrafie už začína rezonovať budúcoročný veľtrh svetových rozmerov drupa 2020, stalo sa toto veľkolepé podujatie aj ústredným námetom programu pre konferenciu PolyGrafikUm.

V rámci prvého bloku sa budeme venovať drupe 2016 a zhodnotíme, aké trendy sa preniesli do našich polygrafických podnikov, ktoré technologické trendy zaznamenali úspešnú cestu a našli si svoje miesto vo výrobe, resp. ktoré prísľuby a vízie sa naplnili,… Druhý blok bude orientovaný vizionársky a prezentácie v ňom budú zamerané hlavne na očakávania od drupy 2020. V programe konferencie vystúpia osobnosti polygrafie – zástupcovia ofsetovej aj digitálnej tlače, manažéri tlačiarní aj zo zahraničia.

Očakávame, že významným prínosom bude aj moderovaná diskusia ku každému bloku, do ktorej sa môžu zapojiť aj účastníci konferencie a ktorú bude moderovať taktiež jedna z osobností českej polygrafie, generálna riaditeľka tlačiarne Colognia press z Kolína, Štěpánka Líznerová.  Veríme, že pripravený program a podpora partnerov položí nový základ pre nový formát úspešnej konferencie o polygrafii a pre polygrafov a manažérov súvisiacich odvetví, akou bolo v minulosti pražské Printfórum. Nenechajte si ujsť príležitosť zúčastniť sa nultého ročníka konferencie PolyGrafikUm. Veríme, že si nájde svojich priaznivcov v Čechách podobne, ako si na Slovensku v Trnave našla konferencia PrintProgress, ktorá má síce tento rok plánovanú prestávku, ale na budúci rok v septembri privíta účastníkov už 5-teho ročníka.

Teraz sa však tešíme na stretnutie s vami a na synergiu, ktorú spoločne vytvoríme v Prahe, 11.6.2019 na výstavisku PVA EXPO.

[ap_button button_size=”ap-large-bttn” button_url=”https://printprogress.sk/registrace-na-konferenci-polygrafikum/” button_type=”ap-outline-bttn” button_color=”ap-default-bttn” button_align=”ap-align-left”]REGISTRÁCIA[/ap_button] [ap_button button_size=”ap-large-bttn” button_url=”https://printprogress.sk/odborny-program/” button_type=”ap-outline-bttn” button_color=”ap-default-bttn” button_align=”ap-align-right”]ODBORNÝ PROGRAM[/ap_button]

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore